Napewno LG ale który BIG PROBLEM

kono32

New member
Witam
to mój pierwszy post narazie tylko czytałem to fajne forum i tu odrazu wielka prośba mój wybór padł na LG 32 cena do 3000zl ale jeszcz mam dylemat który z tych modeli byłby lepszy:
1) LG-32lc3r http://www.zadowolenie.pl/index.php?action=info&inf=6513&send=szukaj&category=80

2) LG-32le2r http://www.zadowolenie.pl/index.php?action=info&inf=7610&send=szukaj&category=80

ten pierwszy to chyba nowszy model i stylistycznie bardziej mi odpowiada kontrast 1200:1 ale za to w drugim jak widziałem w MM chyba ciut lepszy obraz no i kontrast 1600:1 niewiem nic więcej na temat tych lcd-ków tu dodam że tv będzie oglądany z 2 do 2.5 metra max (czy aby nie za duży może lepiej 26-27 ?? ) głównie będzie podpięty ferguson z C+ DVD belwood no i czasami komp. Bardzo Proszę o wypowiedż znawców tego tematu a może ewentualnie jeszcz coś innego w tej cenie do 3 tyś????
Dzięki Pozdro kono32
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
jesli tylko Lg - tzn. ze poświęciłeś im sporo czasu.
I wiesz że uciekaja wieczorem w niebieski, maja wolne matryce - co może być zauważalne na divx - szczególnie z takiej odległości.
Niestety z jakości programów telewizyjnych nie bedziesz zadowolony.
Z dvd - będzie ok.
Ponieważ tytuł wątka jest wyraźny - więc nieśmiało zaproponuję modele które koniecznie powinieneś sprawdzić :
Sharp 32 Ga 8 / Sa 1
Panasonic 32 LX 60
pozdawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 
kiki napisał:
witam
jesli tylko Lg - tzn. ze poświęciłeś im sporo czasu.
I wiesz że uciekaja wieczorem w niebieski, maja wolne matryce - co może być zauważalne na divx - szczególnie z takiej odległości.
Niestety z jakości programów telewizyjnych nie bedziesz zadowolony.
Z dvd - będzie ok.
Ponieważ tytuł wątka jest wyraźny - więc nieśmiało zaproponuję modele które koniecznie powinieneś sprawdzić :
Sharp 32 Ga 8 / Sa 1
Panasonic 32 LX 60
pozdawiam
Krzysztof
600059615 tel.

Witam
KIKI - a co myślisz o modelu LG 32LB2R ... czy również posiada te same wady co poprzednie modele ... jeśli tak to w jakim zakresie??? Jak na tym tle (LG 32LB2R) prezentuje się model Panasonica LX600 którym jestem osobiście zainteresowany. Można domniemać iż jest to ta sama matryca a tylko elektronika innej myśli. Ceny też są różne.
Pozdrawiam serdecznie dziś z Poznania
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
LB 2 - jest extra wyposażony, Ma świetna paletę barw , mniej ucieka w niebieski - ale ucieka.
Jesli prze telewizorem siadają 2 osoby bedzie ok.
Panasonic ma lepszą kompresję - co daja wyraźniejszy obraz na ekranie , nieporównywalonie wieksze kąty / to dla tych co mają więcej osób/
Ma wiekszą płynność obrazu i czysciejsze barwy. Nie przerysowuje obrazu.
pozdrawiam
 
Witam ponownie
Jak byś ocenił KIKI linię LG LB2 na tle lini Panasonica LX600 co do zastosowanej matrycy ... najprawdopodobniej zastosowano w tych modelach tą samą matrycę LCD. Czy to jest prawda ???
Proszę Cię o opinię w tej materii.
Według Ciebie która z tych lini charakterzuje się lepszą jakością wykonania i precyzją montażu całości???
Jak rozumiem z poprzedniej Twojej wypowiedzi lepiej oceniasz linię Panasonica w zakresie jakości wyświetlanego obrazu i walorów użytkowych???
Czy różnica w cenie odzwierciedla różnicę w jakości wyświetlanego obrazu???
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

kono32

New member
Witam kiki
tak jak zasugerowałeś sprawdziłem ale tylko w necie Sharp 32GA8 jednak jak dla mnie troszkę za drogi ale............ i tu miłe zaskoczenie cenowe Sharp SA1E zamyka się w cenie do 3000zł np:
http://www.electromarket.pl/produkt_sharp_lc_32sa1e/index.html
http://www.mixmedia.pl/?zobacz=1854

i zasadnicze pytanie jest to lepszy model od tych wcześniej wymienionych LG-ików ?? (jego zadania głównie jak narazie C+ z fergusona i dvd) bo niemam możliwości sprawdzić i ocenić na żywo tego akurat modelu Sharpa (a LCD będę zamawiał przez neta)
i jeszcz jedno małe pytanko czy ma on złącz HDMI z HDCP i czy będzie współpracował w póżniejszym czasie z nboxem poprzez kabelek hdmi bez jakiś większych problemów???
Dzięki Pozdrawiam kono32
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
nie ma zadnych różnic i cena jest ta sama.
Pod względem jakości obrazu i współpracy z Pal - majac do dyspozycji LG i Panasonica. Wybrałbym zdecydowanie Panasonica.
pozdrawiam
 
Do góry