LG BP430 i BP630 - szybkie pytania i różnice?

MsbS

New member
Zainteresowały mnie te dwa odtwarzacze (430 i 630) - szukam czegoś do oglądania filmów z dysku sieciowego (NAS) i z płyt.

Parę szybkich pytań - pomóżcie mi zdecydować, czy będą dla mnie dobre:

- Odtwarzają bez problemy popularne formaty plików? (avi, mkv)
- Działają napisy z polskimi ltierami? Wystarczy mi srt, zawsze mogę przekonwertować.
- Czy pliki z dysku sieciowego będą pokazane jako 'biblioteka', z opisami filmów, miniaturami, etc.? Czy po prostu lista folderów/plików?
- Jeśli jest biblioteka, to czy seriale są 'w jednym worku' z filmami, czy oddzielnie?
- Czym się te dwa modele różnią? Stronka LG pokazuje tylko mało znaczące (z mojej perspektywy) różnice typu NFC, Miracast, Wifi Direct. Optyk/coaxial nie robi mi różnicy (w ampli mam oba wejścia).
 

MsbS

New member
Dzięki. Czyli wygląda na to, że oglądanie z dysku sieciowego jest dość uciążliwe (strona 31 w 430). Wybrać serwer, wybrać 'filmy', przeklikać się przez strukturę folderów i dopiero wyszukać konkretny plik. O metadanych z imdb albo tvdb mogę zapomnieć.

Chyba zostanę przy WD TV Live do plików z sieci i osobnym playerze do DVD/AudioCD...
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ja mam 420 lg i przez sieć wielu użytkowników pisało że lg ma trudność z wyświetlaniem polskich czcionek we filmach przez serwery dysku sieciowego Nas i Samba nie wiem jak jest w innych modelach
 
Ostatnia edycja:
Do góry