Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

elvisek

New member
U mnie tez wyskakuje ten komunikat ale tylko po wlaczeniu telewizora. to chyba normalne ze tv potrzebuje chwili na rozruch zeby wszystko załadować.
 

dogi77

New member
Nie polecam tej aktualizacji. Można ją bez problemu znaleźć pod innymi modelami tv lub w innych lokalizacjach językowych. To dziadostwo wiesza się po paru godzinach. "Brak pamięci". W miarę używania co raz częściej. LG znów wydało niesprawdzonego gniota. Na stronie nie ma aktualizacji bo oni działają w cyklu miesięcznym. Jedna zmiana na stronie www na miesiąc. Natomiast w TV może się pojawić komunikat o dostępności.


Nie wiem czy tylko mi się wiesza? Czy ma ktoś jeszcze problemy z 5.00.04?


wszystko ok tylko w tym momencie ma już zainstalowaną wersje Beta a ona również posiada troche niedoróbek :)
 

bachciu

New member
Zrobiłem update do 5.00.04 ... i sytuacja wygląda następująco :
Po uruchomieniu i oglądaniu TV przez 40 minut, aplkacja LiveTV restartuje się z powodu braku pamięci.. następnie po okolo 25 minutach sytuacja się powtarza, ale potrzebny restart TV aby oglądać program lyb czekać w nieskończoność aż apka uruchomi się ponownie.. irytujący wyciek pamięci!;//

Czy ktoś mógł by mi z tym pomóc ? może macie jakieś rozwiązanie (robiłem reset do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało)
 

amsszczecin

New member
Zrobiłem update do 5.00.04 ... i sytuacja wygląda następująco :
Po uruchomieniu i oglądaniu TV przez 40 minut, aplkacja LiveTV restartuje się z powodu braku pamięci.. następnie po okolo 25 minutach sytuacja się powtarza, ale potrzebny restart TV aby oglądać program lyb czekać w nieskończoność aż apka uruchomi się ponownie.. irytujący wyciek pamięci!;//

Czy ktoś mógł by mi z tym pomóc ? może macie jakieś rozwiązanie (robiłem reset do ustawień fabrycznych, ale nic to nie dało)

U mnie to samo. 47LB650V
 

elvisek

New member
U mnie to jest nawet po pół godzinie po włączeniu telewizora, nie mówię że parę sekund po. I Tak po tym czasie ręcznie muszę to inicjować

dziwna sprawa . u mnie ładuje się tylko chwilę po włączeniu telewizora . później już jest cały czas dobrze . dodam że mam włączony live playback . problemu z zawieszkami też nie posiadam , nie miałem w tym tv ani razu komunikatu o braku pamięci czy coś ..

pomyślałem że to może kwestia modelu tv ale kolega amsszczecin ma te problemy na tym samym tv co ja , dziwne że na tym samym tv ja nie mam żadnych problemów na tym samym sofcie. może to kwestia jakichś ustawień ?
 
Ostatnia edycja:

amsszczecin

New member
Witam:
Z powodu wielu błędów LG usunęło aktualizacje z serwera 05.00.04
I aktualnie brak nowszej aktualizacji niż 04.45.25

A ja właśnie zrobiłem downgrade. (działa wszystko poprawnie) A chwilę temu znów upgrade do tego diabelnego 050004. Zobaczymy czy będzie działać jak u tomek1106.


Downgrade zrobiony na Win7Home Premium 64Bit. Wszystko działa bez problemu. Dziś sprawdzałem jeszcze na 2 komputerach z Win10Home i Win10Professional niestety bez powodzenia. Coś nie pozwala uruchomić się serwerowi Apache. Nie mam pojęcia co. Jak ktoś znajdzie w czym problem to proszę o info.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam jak nowy to może być, tylko trochę drożej masz LG 50LF652V z tego roku.zobacz może uda Ci się jeszcze kupić Samsunga UE50H6400
 

krisolo

New member
Witam jak nowy to może być, tylko trochę drożej masz LG 50LF652V z tego roku.zobacz może uda Ci się jeszcze kupić Samsunga UE50H6400

Różnica pomiędzy LG 50LF650V a LG 50LF652V to:
1. 200 PLN :) w cenie
2. webOS 2.0
3. poprawa jakości obrazu?
4. 900 Hz

Różnica pomiędzy LG 50LF650V a Samsunga UE50H6400 to:
1. 350 PLN
czyli zwiększenie budżetu :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry