Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

Tadek-

New member
funkcje Moje Kanały, Szybkie Ustawienia, Szybkie Wybieranie Źródła oraz Aktywne Menu

po 3 godzinach użytkowania szybszy pod względem prędkości działania, ale nie za dużo od wer.1.3.3ale ustawienia działają dużo lepiej
 

tomek1106

New member
też robie aktualizację do 05.00.04 oficjalne. Bo wcześniej miałem bete 05.10.02 i chcę zobaczyć czy jest lepszy. Aaaaa jeśli ktoś ma właśnie bete i nie może wykryć aktualizacji tv( bo nie znajdzie wam), to zrobcie downgrade do starszej wersji,. Instrukcja po polsku:Dwa Głupie Psy: LG WebOS Downgrade. Jak obniżyć wersję firmware?

Oczywiście potem DNS trzeba w TV przestawić na automat aby tv wykrył najnowszą oficjalną aktualizację
 

dobel1000

New member
Witam, mój telewizor 42LB671V też już pobrał aktualizacje, jest minimalnie lepiej co do szybkości działania(ale szału nie ma). Zauważyłem też,że mój telewizor po aktualizacji odbiera teraz testy z kodekiem HEVC TVN HD k53z PKiN z Wa-wy po wybraniu lokalizacji(regionu) na Niemcy,Czechy.
 

Tadek-

New member
Już pierwsze zawieszenie się telewizora z wersją 5.00.04 po kilku godzinach korzystania przy zmianie kanałów zawiesiła się na około 52 sekund nie reagował na pilota
 

Tadek-

New member
po kilku godzinach korzystania to co zauważyłem pierwsze uruchomienie aplikacji lub menu jest dłuższe a kolejne jest szybsze ale jak wyłączymy telewizor to odnowa trzeba czekać około 10 a 14 sekund na dostęp do menu lub aplikacji ale jak całkowicie wyłączam z prądu to jest 30 sekund dłużej aby zmienić program tv testowałem z telewizją naziemną i satelitarną cyfrowy Polsat n na kartę działa znakomicie już się nie pokazuje komunikat jak w starej wersji tylko od razu działa kanał
 

xrc100

New member
czemu *************** zawsze wszystkim działa tylko nie mi ...

Opłaca się w ogóle robić ten update ? aktualnie mam v5.99.99
 
Ostatnia edycja:

elvisek

New member
nie działa ten downgrade, ustawiam dns w tv i nie łączy się z WiFi ...
widocznie robisz coś źle . może podałeś zły ip kompa albo zapora ci blokuje ? co do samego softa to w porównaniu z wersją np 04.45.25 jest lepiej ale w porównaniu do wersji beta które wychodziły nie widzę jakoś różnicy ..
 

tomek1106

New member
nadal ręcznie trzeba aktywować TimeMachine aby się uruchomił, oraz brak w podgladzie na zywo mozliwosci nagrania bezposrednio jakiegos pogramu. Jedynie mozna nagrac obecne co leci badz nastepny program. A kolejne trzeba juz wlaczyc caly guide. A poprzedniej wersji 1.3.3 był to bardziej intuicyjne. Myślę ze jest jeszcze sporo do poprawy
 

dogi77

New member
a jest gdzieś może ta nowa wersja w pliku (na stronie LG pod modelem wciąż stara 04.45.25) bo nie chcę robić downgrade-u jak się okażę że mój 730 nie pociągnie aktualizacji online ?
 

amsszczecin

New member
nie polecam tej aktualizacji

a jest gdzieś może ta nowa wersja w pliku (na stronie LG pod modelem wciąż stara 04.45.25) bo nie chcę robić downgrade-u jak się okażę że mój 730 nie pociągnie aktualizacji online ?


Nie polecam tej aktualizacji. Można ją bez problemu znaleźć pod innymi modelami tv lub w innych lokalizacjach językowych. To dziadostwo wiesza się po paru godzinach. "Brak pamięci". W miarę używania co raz częściej. LG znów wydało niesprawdzonego gniota. Na stronie nie ma aktualizacji bo oni działają w cyklu miesięcznym. Jedna zmiana na stronie www na miesiąc. Natomiast w TV może się pojawić komunikat o dostępności.


Nie wiem czy tylko mi się wiesza? Czy ma ktoś jeszcze problemy z 5.00.04?
 

tomek1106

New member
U mnie się uruchamia automatycznie po włączeniu tv. Chyba ze chodzi ci o coś innego :D

Jak włączę LiveTV i włączy się jakiś kanał, to jak chcę coś od razu włączyć do nagrania to nie mogę od razu wziąć kliknąć record(czerwona kropka) tylko wyskakuje mi: trwa przygotowanie aplikacji TimeMachine, proszę spróbować ponownie później, wtedy się czeka około 7-10 sekund i dopiero się to pojawi. Nawet jak włączę TimeShift to jest i tak to samo
 
Do góry