Modele TV od LG na rok 2014 seria LB

sztajger

New member
Witam! Od pewnego czasu widzę na ekranie swojego lg 47lb671 plamę, albo raczej odbarwienie. Plama jest subtelna, i na dynamicznym materiale prawie niezauważalna, ale ... oglądając jakiś tok-szoł widzę, że twarz osoby po prawej stronie ekranu jest sinawa(jak u zaawansowanego alkoholika:)...albo duże jednolite ekspozycje -np. boisko siatkówki w tej samej strefie ekranu jest znacznie mniej pomarańczowe, i to jest już bardzo widoczne. Gdy się przyglądałem tylnej ściance tv, to zauważyłem pewną zależność plamy od położenia głośnika niskotonowego! A ponoć pole magnetyczne nie ma wpływu na ekran lcd....Telewizor ma dopiero 3 i 1/3 roku. Czy ktoś się już z czymś takim zmierzył?
 

tomek1106

New member
mam taki sam model tylko 42". uzytkuje go przez podobny czas i u mnie jest wszystko ok. Ale i tak muszę zmienić TV bo zmulanie tego starego WebOS-a przeraża, teraz wyjdą modele 2018 więc się skuszę.
 

vasteq

New member
Witam. Czy orientuje sie ktoś czy model 42LB650V obsługuje H.265 Hevc z USB?

U rodziców mam inny model (chyba starszy nawet) LG 43LH630V i on spokojnie radzi sobie z tymi plikami. Czy jest to kwestia aktualizacji?
 

tomek1106

New member
43LH630V to model z WebOS 3.0 więc dużo nowszy, nie z tego co kojarzę to potrafi dekodować ten format, ale ma to wyłączone, bynajmniej u mnie nie działają takie pliki. A mam 42LB671V
 

sztajger

New member
Witam. Forum jak widzę zamarło...
Mam pytanie do posiadaczy modeli lb671: czy u kogoś z Was tv pracuje jeszcze na starszym sofcie? Do czego zmierzam? Ano... jakiś czas temu nie było reklam na playerze -choć przyznam, że zauważyłem to na jednym z cykli programowych. Czy na innych, nie wiem...Tzn. widać było, że następowała planowana przerwa sygnalizowana charakterystycznym logiem programu (Kuba Wojewódzki c.d.), ale zaraz potem, bez reklam ten znaczek się powtarzał - jakby już było po reklamach... i dalej leciał główny program. Teraz niestety reklamy są. Długie! Ze względu na sporadyczne użytkowanie aplikacji, nie od razu zauważyłem że mój smart reklam już nie pomija ...ale jakoś mi się kojarzy, że gdzieś w międzyczasie nastąpił update softu(do 05,05,70). Może warto wrócić do wcześniejszego softu? Gdyby się sprawdziło, można by sporo czasu zaoszczędzić... A jak jest u Was? Jakby co, to nie aktualizujcie!!! Poszukuję softów starszych od 05.05.60.
 
Do góry