LG 32LC3R (kontrast)

mates1988

New member
LG 32LC3R

Może ktoś miał dostęp do tego telewizora i powie mi jaki jest prawdziwy kontrast bo w sklepach internetowych podają 1200:1 a na stronie lge.pl podana jest znowu 1600:1. Pytam sie bo jestem zainteresowany tym telewizorem poprostu podoba mi się i wygląd jest też fajny...

I czy byście mi go również doradzili jako firmę i model... bo widziałęm że jest to jeden z nowszych modeli...

Z góry dzięki za odpowiedzi...
 
Ostatnia edycja:

Jussi

New member
Bez reklam
Jesli ogladales telewizory zauwazyles zapewne ze jest to subiektywna ocena. Jeden moze miec 1000:1 a grac ladniej niz ten co ma 1200:1, sadze ze tu cyferki nie za duzo ci pomoga. Najlepiej zobaczyc jak gra w praktyce. Zreszta chyba nie kupisz telewizora nie sprawdzajac go najpierw w praktyce prawda...
 

jakis_chlopak

New member
Też mi się podoba ten model. Wczoraj bylem w MM i próbowałem porównać z innymi LCD i Plazma LG. Leciało to samo, ale na tym było chyba najbardziej dokłane odwzorowanie kolorkow. Porównywałem 32lc3r, 37lc3r, 42lc2r oraz 42pc3r.
Subiektywnie, tylko 37lc3r dorównywał 32lc.

No i chyba się zdecydowałem na 32lc3r.
 

gladiator

New member
mam ten telewizor o 2 miesiecy i jestem zadowolony z obrazu, ogolnie telewizor jest ładny i porzadnie zrobiony.
Ma w sobie PIP ale działa w jedna strone, specjalnie dokupiłem kabel Component do DVD lecz roznicy nie widze pomiedzy nim a scartem, tyle tylko ze działa funkcja PIP. Ale to tez po wczesniejszej zmianie ustawien w DVD na Progressiw. Szkoda ze ten PIP działa tylko w jedna strone , jak ogladam DVD to moge ogladac TV w OKIENKU lecz zamiany juz nie mozna zrobic Szkoda, tak jest naprzykład w starszym modelu Curtis. Pozdrawiam.
A dlaczego wybrałem LG ? LCD ?
Bo jak weszła technologia LCD do naszego kraju i pierwsze były monitory LCD to tej firmy monitory LCD LG były najlepsze i najmocniejsze.
Wiec podjałem decyzje o LG ktory zajmuje sie LCD profesjonalnie.
Pierwsze LG Flatron.
 
Do góry