Smart IPTV

Duris

New member
Aplikacja "wstępnie" z 20 kanałami TV (m.in. DW, CNN, BBC World News, NBC, MTV, MCM, VH1, Eurosport 1 i 2). U mnie na LM660S się zainstalowała poprawnie ale ...lipa. Nic nie idzie. Strasznie długo się buforuje (1 min), a jak już zaskoczy to na każdym z kanałów jest plansza Four Seasons - Spring. Po całkiem dłuższej chwili, pojawia się ... reklama (demo) LG (przyroda). I co chwila buforuje. Idzie 6-8 sekund i znowu buforowanie. Coś nie ten tego ta aplikacja przynajmniej u mnie na LM660S

EDIT:
PS. Łącze: 10 mega, na które nie mogę powiedzieć złego słowa, ale z tą aplikacją jest tragedia.

EDIT2:
PS2. Prawdopodobnie tą "ruską" aplikację trzeba "ręcznie odpalić". Jakiś MAC tv dopisać czy coś w tym stylu. Jak ktoś to rozpracuje to chętnie skorzystam. Ja się do tego nie nadaję.

EDIT3:
Strona aplikacji: http://siptv.eu/faq/
 
Ostatnia edycja:

xicil

New member
Aby zdefiniować swoje strumienie, należy uploadować playlistę (plik z listą strumieni) w odpowiednim formacie na stronie projektu (Running Smart IPTV app on LG Smart TV) podając MAC swojego telewizora.
Sprawdzałem protokoły HTTP, UDP i RTSP i nie ma żadnego problemu ze streamowaniem video z lokalnej sieci.
 
Do góry