Tylko LG,ale ........

Seb.xyz

New member
Witam !
Szukam juz od 3 miesiecy TV LCD ze stajni LG.Ale niestety, jak pasuja parametry to linia wzornicza do konca nie ta :-( PROSZĘ o pomoc !! Wskazanie takiego modelu, który ma : 32 -37 cali.DWA tunery PIP. Ramka na okolo matrycy ma byc MATOWA. Nie swiecaca !! I np XD-Engine 2006.Glosniki , jezeli 32 cale to z boku, jak 37 cali to u dołu.Znalazlem dwa modele.ALE ...:-( Jak jest z dowma tunerami to ramka swiecaca.Np:32lb2r. Jak ramka matowa to brak dwoch tunerow.Np 32lc2r. Czy ja nie umiem szukać, czy LG jeszcze takiego jak chce,nie ma w swojej ofercie :-(

Pozdrawiam Seb.xyz
 
Ostatnia edycja:

Wiciu

New member
Seb.xyz napisał:
Witam !
Szukam juz od 3 miesiecy TV LCD ze stajni LG.Ale niestety, jak pasuja parametry to linia wzornicza do konca nie ta :-( PROSZĘ o pomoc !! Wskazanie takiego modelu, który ma : 32 -37 cali.DWA tunery PIP. Ramka na okolo matrycy ma byc MATOWA. Nie swiecaca !! I np XD-Engine 2006.Glosniki , jezeli 32 cale to z boku, jak 37 cali to u dołu.Znalazlem dwa modele.ALE ...:-( Jak jest z dowma tunerami to ramka swiecaca.Np:32lb2r. Jak ramka matowa to brak dwoch tunerow.Np 32lc2r. Czy ja nie umiem szukać, czy LG jeszcze takiego jak chce,nie ma w swojej ofercie :-(

Pozdrawiam Seb.xyz

a patrzales na witrynie LG?
BTW czasami nie da sie dogodzic wszystkiego, poloz zalety nad wadami, wtedy wybor jest latwiejszy. trza isc na kompromisy.
 

Seb.xyz

New member
Wiciu napisał:
a patrzales na witrynie LG?
BTW czasami nie da sie dogodzic wszystkiego, poloz zalety nad wadami, wtedy wybor jest latwiejszy. trza isc na kompromisy.

Oczywiscie ze patrzylem na strone LG :) Odwiedzilem tez sporo sklepow.Co do pojscia na kompromis, nie zawsze jednak idzie.Owszem moge odejsc od jakis spraw, ale dwie zostaja fundamentalne, tj ramka musi byc matowa, i miec dwa tunery dla pip.Upieram sie wlasnie przy tych dwoch rzeczach bo odbijanie sie wszytkiego w ramce swiecacej, a to ma miejsce przy takim wykonaniu ramki na okolo matrycy , jest nie do przyjecia.I dziwie sie ze ludzią to moze nie przeszkadzac.Chyba ze dopiero to widzą jak kupia, a wtedy jest za pozno.Ale wiem chyba dlaczego producenci tak robia,bo uzyskuja w ten sposob zludzenie wiekszego ekranu.Mnie to jednak nie przekonuje wogle.Tym bardziej ze naprawde, odbijajace sie swiatlo, slonce,czy wszytko co jest w pokoju , jest nie do zaakceptowania .W kazdym razie dla mnie.Co do dwoch tunerow, jest to sprawa do ktorej i nie tylko z powodu wygody/brak koniecznosciciaglego przelanczania czy jest juz film czy jeszcze reklamy /, ale typowo potrzeby czesto podgladau, czy dla tego co robie na X-boxie, czy podgladu tego co na sat.No dlatego pewno jeszcze bede dalej szukal, a moze sie uda :) A moze ktos jednak zna taki model,ktory mi podejdzie ??;-)
 
Do góry