Jaka plazme LG kupic

pirania1960

New member
Chce kupic plazme LG ale nie wiem jaki model moja odleglosc wynosi 3,50m
cena od 4000-5000 zl. Mam kablowke i nagrywarke Li-Teon LVW-1105HC+ ale w przyszlosci mysle przejsc na HDTV. Jezeli moglby mi ktos pomoc w wyborze bede wdzieczny.Dziekuje
 

krzyskyzy

New member
plazma

Jeśli pozwolisz podobny mam problem,czytam fora i myślę ze lg42pc3ra będzie dobry-na dzisiaj i może trochę dłużej,bo i tak w tv nie masz programów w 1080p,jeślinie ten to Panasonic TH42PV60E.Osobiście szukam jeszcze jakiejś porady dokładnie na temat lg42pc3ra,ma podobno bardzo dobry dcdi by faroudia poprawiający w znacznym stopniu obraz,mam ochotę bardziej na plazmę.po paru latach możesz telewizor zmienić.
 

baranskia

New member
:) No, nie wiem, ale... panasłoników TH42PV60E to bym Wam nie polecał

krzyskyzy napisał:
Jeśli pozwolisz podobny mam problem,czytam fora i myślę ze lg42pc3ra będzie dobry-na dzisiaj i może trochę dłużej,bo i tak w tv nie masz programów w 1080p,jeślinie ten to Panasonic TH42PV60E.Osobiście szukam jeszcze jakiejś porady dokładnie na temat lg42pc3ra,ma podobno bardzo dobry dcdi by faroudia poprawiający w znacznym stopniu obraz,mam ochotę bardziej na plazmę.po paru latach możesz telewizor zmienić.

:krol:
:cool: No, nie wiem, nie wiem, ale...
panasłoników TH42PV60E to ja bym też raczej Wam nie polecał...:cool:
Lepiej sami poczytajcie sobie co się dzieje na forum w tym temacie:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=10509
Mnie się podoba moja heLGa LG 42PC1RR (ale na dziś w cenie 5,7 k zł, bo w wyższej to znalazłbym innych fawortów, np. Hitachi, Sharp...).

BTW:pozdrowienia noworoczne i życzenia optymalnych wyborów sprzętu HD śle wszystkim niżej podpisany:cool:
 
Do góry