LG 42PC1R czy Samsung 42C7H

Razor

New member
Witam serdecznie wszystkich użytkowników!

Zaraz po nowym roku zamierzam nabyć swój pierwszy płaski wyświetlacz telewizyjny. Oglądałem już różne sprzęty i spodobały mi się 2 TV LG 42PC1R i Samsung 42C7H.
Mam pytanie do Was forumowicze co byście wybrali. Z samsunga mam w tej chwili monitor LCD do komputera 21'' i jestem bardzo zadowolony. Niestety nie miałem możliwości bezpośrednio porównać tych dwóch odbiorników z sobą.
I jeszcze jedna kwestia. Jaki odtwarzacz DVD z HDMI kupić? Zastanawiam się nad Denonem 1930 - ma skaler i skaluje aż do 1080p - choć przy tym telewizorze starczy 720p
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i opinie
Pozdrawiam
 

pyrzan

New member
Człowiek zawsze będzie stał przed wyborami.....:)
Pomyśl o Samsungu Q7H choć C7H też jest dobry.
Powiem tak, w plazmach z tego przedziału cenowego kolejność to :
Panasonic
Samsung
i reszta, poczytaj forum i będziesz miał tego potwierdzenie pozatym LG w wiekszości modeli ma problem z połączeniem HDMIz tv N.
Ja osobiście mam plazmy LG i Samsunga i muszę przyznać ,że Samsung jest lepszy, no i design mi bardziej podchodzi.Obydiwe 42", ty może pomyśl o 50 ", uwierz warto.
 

baranskia

Member
wpierw poszperaj :szukaj: na forum/forach dot. Samsungaaaa

eksces napisał:
czy ktoś wie jaki sygnał wejsciocy obsluguje samsung po hdmi? czy idzie również 720p i 1080? pzdr

Podaj więcej szczegółów! np. czy chodzi Ci o model Samsunga Q7H czy C7H? A przede wszystkim wpierw poszperaj :szukaj: na forum/forach dot. Samsunga. "Szukajcie a znajdziecie" jak mówi (?!) Pismo.

Pozdrawiam, także noworocznie!

PS:
Ja jestem jeszcze zbyt zielony :mrgreen: w te klocki, a poza tym mam heLGę ;) to nie wiem za wiele o Samsungu... Ale wg mnie są one "tyz pikne"...
Adam
:cool:
 

Zeraw

New member
pyrzan napisał:
Człowiek zawsze będzie stał przed wyborami.....:)
Pomyśl o Samsungu Q7H choć C7H też jest dobry.

Witam wtrace swoje 3 grosze :) chodzi mi o to w czym jest lepszy Samsung Q7H od C7H bo z tego co narazie ja sie dowiedzialem pytajac rowniez na forum oraz szperajac w specyfikacjach to jedyne roznice miedzy nimi jakie udalo mi sie ustalic to jedem ma matowa ramke a drugi z polyskiem (czy jakos tak) i jeden ma dodatkowo tweater no i oczywioscie cena jest inna :) a takto narazie nic wiecej mi nie wiadowo z czego wynika ze nia ma sensu chyba doplacac do Q7H bo parametry sa te same co w C7H mamy tylko jedynie wiecej o tweater i ramke z polyskiem, chyba ze jest cos o czy mnie wiem a dodam ze ten temat mnie interesuje bo sam stoje przed niemalze indentycznym wyborem czyli wybierajac miedzy : LG 42PC1RR (z dyskiem) a wlasnie Samsung 42C7H/42Q7H
 

eksces

New member
42c7h

takie pytanko.. dzis bylem w euro i ogladalem sobie samsunga i LG i samsung jak był wyłączony to ekran nie był czarny tylko lekko fioletowy... czy to normalne? moze to ta powloka antyrefleksyjna? pzdr
 
Do góry