LG BP630 warto kupić ten model?

bartecki

New member
cześć,
chce kupić jakiś odtwarzacz dla Mamy. na odtwarzaczu oglądane będą głównie oryginalne płyty i divxy ale zależy mi na odtwarzaniu możliwie wielu formatów. musi mieć USB i warto żeby miał wifi, dlna, 3d nie jest konieczne.

co myślicie o LG BP630, można go kupić ok 400zł?
ktoś miał z nim jakieś doświadczenia? podpowiedzcie proszę

będzie podłączony pod TV 42 cale Sony Bravia, więc też myślałem o odtwarzaczu Sony ale nie jestem przekonany czy warto przepłacać.
 

bartecki

New member
kupiony i przetestowany.
czyta bardzo dużo formatów z płyt i pendrive. czyta bardzo szybko płyty i jest cichy.
co ważne jak na razie nie ujawniła się cinavia.
 

Damaranus

New member
Czy możesz potwierdzić czy w/w odtwarzacz w dalszym ciągu, pomimo aktualizacji, odtwarza Ci wszystkie formaty z USB ? Oczywiście mam na myśli zarówno proste pobrane filmy z napisami, avi i HQ itp.

Czy próbowałeś odtwarzać na nim także samodzielnie wykonane kopie filmów DVD, BR - zrzut z płyty?

Jak tam SMART? Brakuje Ci jakiś aplikacji? Nie mam w ogóle styczności ze sprzętem LG, a na czas wyboru telewizora poszukuję uniwersalnego odtwarzacza głównie DVD oraz USB (zdjęcia i filmy z napisami itp)
 

bartecki

New member
sprzęt kupiłem dla Mamy więc raczej używany jest podstawy zakres funkcjonalności i ciężko mi odpowiedzieć na te pytania.
odtwarzacz nie był aktualizowany i jak na razie czyta wszystko niezależnie od formatu, płyty czy pendrive z USB; filmy z napisami (ma różne rodzaje kodowania więc nie ma problemu z polską czcionką). szybko wczytuję filmy i nie zawiesza się.


Czy możesz potwierdzić czy w/w odtwarzacz w dalszym ciągu, pomimo aktualizacji, odtwarza Ci wszystkie formaty z USB ? Oczywiście mam na myśli zarówno proste pobrane filmy z napisami, avi i HQ itp.

Czy próbowałeś odtwarzać na nim także samodzielnie wykonane kopie filmów DVD, BR - zrzut z płyty?

Jak tam SMART? Brakuje Ci jakiś aplikacji? Nie mam w ogóle styczności ze sprzętem LG, a na czas wyboru telewizora poszukuję uniwersalnego odtwarzacza głównie DVD oraz USB (zdjęcia i filmy z napisami itp)
 
Do góry