Lg 37lc3r

Agrescik

New member
Chcialbym uzyskac info od uzytkownikow OTV LCD 37LC3R

Mam dylemat. Ogolnie chcialem kupic sobie TV 32" - myslalem tu o modelach PF7411 badz PF7521D. Maja podobne parametry. Cenowo tez sa zblizone choc moze 7411 jest tanszy :/ Roznia sie jedynie z tego co widzialem to ze 7411 nie ma PIP'a a 7521D ma :/
NO i powstal dylemat. Ogolnie chicalem wydac na tv max do 5 tys. I ogolnie 32" (pokoj 5mx4m). Ostatnio ogladalem w Euro jakies tv i rzucil mi sie w oko nie Philips a LG nie bralem go pod uwage bo ogolnie podobala mi sie linia Filipka. No ale zobaczylem LG 37LC3R - zmienila sie przekatna, no ale design podoba mi sie. Czy ktos konkretnie moze mi doradzic lub odradzic zakup?
Porownujac parametry do Philipsiakow ten LG wypada lepiej czy gorzej pod kazdym wzgledem.
Ogolnie pytanie: czy wchodzic w LG? i czy w 37"? Do tego pokoju oczywiscie. A juz bylem zdecydowany na Filipka... bo nie ukrywam ze jakos wizualnie najbardziej mi lezy... Srebrno -czarny. Inne opcje nie wchodza w gre.
Ogolnie mam "metlika" w glowie :/
Dziekuje za wszelkie sugestie. Ktory TV ma lepsze matryce i jest fajniejszy w uzykowaniu i odbiorze?
Bo o paramterach jak najlepszych w tej cenie nie musze mowic. 2 HDMI itd itp.. i czy bardzo przeszkadza brak PIP'a????
Pozdrawiam.
Agrest LTD.
 

mr-perez

New member
Jakieś dwa tygodnie temu stałem się szczęśliwym posiadaczem tego modelu. Bez Pipa idzie przeżyć. Trafiłem go z promocji za 3990 zł. w sieci euro-rtv-agd. Oficjalna cena była 4990zł. na Allegro widziałem takie po 4500zł.
Początkowo planowałem zakup plasmy lg42pc1r była w tej samej cenie ale teraz jestem zadowolony z tego LCD. Myślę, że mogę go śmiało polecić. Pokój mam o podobnych wymiarach do Twojego. Tylko po zakupie TV i kina domowego musiałem wydać jeszcze kilka tys. na nowe meble do salonu z powodu generalnego remontu żeby to wszystko jakoś zagrało...ot cały problem ;-).

Przy okazji mam pytanko. W ustawieniu obrazu "pełny" obraz jakby sie rozszerzał w pionie tzn. skacze. Tylko przy tym ustawieniu. Czy jest to jakaś usterka przy moim egzemplarzu , czy coś trzeba pomajdrować w ustawieniach ? Dzięki za pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry