lg42lC2r

jacosek

New member
Cześć!Dużo ostatnio czytałem że telewizora lg42lC2r nie można podłączyć z n-ką za pomocą gniazda hd.Proszę niech ktoś kto ma taki zestaw napisze czy to prawda bo jeśli tak to muszę się rozglądną za innym tv.dzięki
 

gzibek

New member
:confused: witam,gdzie to wyczytałeś???,właśnie chciałem zamówić ten telewizorek i myślałem o abonamencie n-ki ,jak możesz to podaj linki do tych informacji... acha nigdzie nie znalazłem informacji jakiego typu jest ten panel jak wiesz to napisz..pozdro
 

lipa_ml

New member
witam. problemy z dekoderami n wystepują w momencie kiedy podłącza sie przez złącze hdmi ale tez nie koniecznie bo jesli tv ma nowy soft to bedzie działac ok. jesli ma stary to trzeba wyslac do serwisu zeby wgrali nowy. wyszystko tez zalezy jak chcecie kupic dekoder bo jesli ten bez dysku to systarczy podlączyc przez wejscie komponent a nie hdmi tez bedzie hdtv i zero problemów. hdmi natomiast jest koieczne w usłudze vdo bo tylko przez hdmi mozna puszczac filmy kodowane w hdcp.
 

wester

New member
@lipa
robiles cos ze swoim zeby chodzilo po hdmi? ja wprawdzie rozlaczam kable codziennie ale juz mnie to troche wkurza :) Na party line nie wiedza kiedy to rozwiaza.
 
Do góry