LG BP730 3D 4K Upscaling Smart Blu-ray Player with Built-in Wi-Fi

misio777

Member
LG BP730 3D 4K Upscaling Smart Blu-ray Player with Built-in Wi-Fi
====================================================
a 170 -199.99$, u nas 850 - 899zł (na dzień dzisiejszy).


Nowa zabawka od LG.
==================
Pilot LG Magic
Dwurdzeniowy procesor Cortex-A9
Obsługa technologii Adobe Flash oraz HTML5
Dostęp do treści VoD premium przy użyciu aplikacji LG dostępnych w pakiecie LG Smart TV
Aplikacja Remote app na smartfony (systemy Android oraz iOS)
Odtwarzanie płyt Blu-ray 2D / 3D, płyt DVD oraz plików multimedialnych
Skalowanie do rozdzielczości Ultra HD (3840 x 2160)
Konwersja 2D do 3D
Współpraca z klawiaturą i myszą USB
Wi-Fi Direct - bezpośrednia łączność z urządzeniami Wi-Fi
Technologia MiracastTM Wi-Fi CERTIFIED (wyświetlanie zawartości ekranu smartfona lub tabletu na telewizorze)
DLNA
Tryb Private Sound Mode (wyciszenie telewizora TV i przesyłanie dźwięku do smartfona)
...
Powiadomienie o technologii Cinavia™
-------------------------------------------------------
W razie wykrycia nielegalnego użycia nieautoryzowanej kopii zostanie wyświetlony
komunikat, a odtwarzanie lub kopiowanie zostanie przerwane.


Miał ktoś z Was styczność z tym odtwarzaczem, jakieś info ?
---------------------------------------------------------------------------------
Głównie interesuje mnie, jakie formaty obsługuje - dokumentacja swoje (lakonicznie i po łebkach)
a życie swoje. Oraz, czy jest klient Samby (SMB/CIFS) ?

Wygląda na to, że obsługa Dolby TrueHD w plikach mkv itd. dalej leży.
Jest obsługa FLAC, ale nie przez dostarczany serwer DNLA - Nero MediaHome 4 Essentials.
Niestety (jak dla mnie), zastosowano szczelinowy mechanizm ładowania płyty.

Pozdrawiam,
misio777


:hihi:
 
Ostatnia edycja:

mari_p

New member
Witam

Kilka dni temu zakupiłem ten odtwarzacz.
Mam z nim zasadniczo jeden problem. Nie widzi plików na dyskach lokalnych, tzn. Widział na początku a pózniej nie.
W tym czasie aktualizowalem firmware.
Czy ktoś ma podobny problem?
 

Pigway

New member
Witaj,

Mógłbyś napisać, czy BP730 bezproblemowo odczytuje wszystkie MKV oraz DIVX, z zewnętrznymi napisami przez USB oraz jak długo wytrzymuje pilot na bateriach? Wyczytałem opinie na zagranicznych stronach, że krótko.

Ponadto, jeśli oczywiście możesz, to opisz swoje wrażenia ogólne. Z czego wykonana jest obudowa odtwarzacza, jak szybko działa menu, ile trwa odczyt płyty itd.

Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

bagiennik

New member
Bez reklam
Bawiłem sie nim troche...
Działa szybko i sprawnie...
Czyta wszystko tak jak inne LG.
Obsluga tym pilotem może jest lepsza niż zwykłym ale i tak wpisywanie np. w You Tube jest ekstremalnie irytujace.
Nie wyobraszam sobie korzystania z tego w domu.
Nie dał bym tyle kasy, wolalbym BP630 za połowe tej ceny.
Jako odtwarzacz sprawdzi sie tak samo.
Aha pilot żre baterie strasznie ale działa nawet z kilkudziesieciu metrów ;>
 

adam6150

New member
Witam

Kilka dni temu zakupiłem ten odtwarzacz.
Mam z nim zasadniczo jeden problem. Nie widzi plików na dyskach lokalnych, tzn. Widział na początku a pózniej nie.
W tym czasie aktualizowalem firmware.
Czy ktoś ma podobny problem?

Mari, po aktualizacji nic nie będzie chodzić bo " wciągnąłeś" coś co się nazywa "cinavia" to jakiś antypirat. Pisze o ty Twój poprzednik. Oddaj to do sklepu!
 

tony111

New member
zastanawiam się nad tym blu rayem albo Panasonic DMP-BDT500. czy warto dopłacać do panasonica? mam plazmę panasonica (bez 3d).
 

doctor77

New member
Czyli może ktoś już go używał dłużej i na oryginalnym sofcie jaki jest działa bez Cinavia ? szukam playera z LG który będzie pozbawiony przynajmniej w pierwszej wersji softu tego wynalazku są jeszcze takie ?
 

syntehol

New member
Witam, mam pytanie odnośnie LG BP730 czy ten sprzęt odczytuje poprawnie płyty 4K czy tylko potrafi skalować do 4K? Czy skalowanie do 4K jest równoważne z odtwarzaniem płyt 4K?
 
Do góry