lg42lb2r

jacosek

New member
Bardzo proszę o informację na temat telewizora lg42lb2r jeżeli już ktoś go kupił proszę o opinię na jego temat.Patrząc na parametry wygląda że jest to jeden z lepszych telewizorów lg.:blagam:
 

pom22

New member
lg 42 lc2r

Witam , już tydzień jak zakupiłem ten lcd , oczywiście od razu też N-kę .Obraz z programów HD rewelacja z innych też dobra ,wcześniej miałem samsunga 4071 i bez rewelacji. Mojm zdaniem ten lcd warty jest zakupu tym bardziej że ma więcej plusów od samsunga a poza tym cena jaką trzeba zapłacic za 42 calowy lcd a jakość moim zdaniem obrazu jest bardzo dobra i co wazne ma 2 wejścia HDMI co przecież nie jest bez znaczenia.Oczywiscie można dzyskutować i porównywać np. do JVC czy Sony ale moim zdaniem nie ma aż takiej wielkiej różnicy w jakości obrazu a mam porównanie co do JVC bo mój kumel ma 40 i powiem że różnicy jakości obrazu nie widzę a różnica w cenie jest jednak spora.Odbiur DVD po componencie super .Oczywiście to jest moja osobista opinia laika co do tego lcd ale już od raku mam lcd i jak wczesniej pisałem miałem tylko samsungi teraz zdecydowałem się na lg i wcale nie załuje i życzę miłego oglądania .
 
Do góry