Czy warto kupić LG 55SK8500PLA?

Jogos

New member
Wygląda na cudowny TV, zarówno do oglądania telewizji, multimediów oraz grania na konsoli, czy naprawdę jest wart swoich pieniędzy?
 

Jogos

New member
A co on ma takiego cudownego w swoim wyglądzie? No, może stopkę :)

O jakich pieniądzach mowa - sieciówki czy cena u kikiego ?

Bardziej chodzi mi o zastosowaną technologię i funkcjonalność niż o wygląd, nie rozumiem do końca drugiego pytania, cena u kikiego? oferujecie sprzedaż?
 

tomulus

New member
Napisz do kiki'go. Ma w dużo niższej cenie, można się nawet już pokusić o 55SK9500 gdybyś chciał wydać tyle kasy co za 55sk8500 w "sieciówkach"
 

skalops

New member
cześć zastanawiam się właśnie nad Lg 55SK 9500 oraz panasonic 55TX55FX780 oraz Philips 55PUS8303 który z tych tv będzie najlepszy? Kiki jakie ceny można uzyskać u ciebie za te modele?
 

cruzier

New member
Dorzuć jeszcze do zestawienia Sony XF9005. Jeśli chodzi o sk8500 ... raczej celował bym w model wyżej czyli w 9500. Jeśli zestawiasz ze sobą SK8500 i PUS8303 ... Tu wybrałbym Philipsa za przecudny Ambilight ale to moja subiektywna opinia. Pytanie do czego będziesz używać telewizora
 

skalops

New member
Zastosowanie hmmm chyba do wszystkiego trochę telewizji naziemnej wieczorem jakiś film z netflixa czasami też PS4 budżet to 4100 zastanawiałem się właśnie nad tymi modelami ale jako zupełny laik chciałem zaczerpnąć trochę wiedzy od fachowców jakimi pewnie jesteście
 

cruzier

New member
Do 4100 masz na Matrycach IPS w 55 calach LG Sk8500 Philipsa Pus8303, Sony Xf85XX I na matrycy VA Samsunga NU8000 , wszystkie matrycę z natywnym odświeżaniem 100HZ. Najlepszą czerń na wprost raczej zapewni Ci Samsung, Najwięcej doznań wzrokowych Philips, najprzyjemniej będzie się korzystać z LG.
 

cruzier

New member
Ciężki temat... Ja mam inne preferencje jak Ty... Raczej będzie albo tv na matrycy VA albo oled... Lubię kino nocą... :) A tak poważnie to zastanawiam się nad modelami: XF9005, SK9500, NU8000, i OledC8 od LG. Póki co moim faworytem jest Sony XF.
 
Ostatnia edycja:

cruzier

New member
Pytałeś kiki'iego o cenę? ... Jakieś 400 zł.ponad Twoje założenie. Ale tak czuję że 8500 w zupełności spełniłby Twoje oczekiwania.
 
Do góry