aktualizacja LG LF 652

chasm

New member
Przeszła aktualizacja i - nic nie zauważyłem nowego czy innego. Mam tylko wrażenie, że niektóre pozycje w menu są po angielsku, a wcześniej chyba? po polsku..

Chyba szybciej włączają się ustawienia zaawansowane, ogólnie menu z ikonami przyspieszyło nieco.
 
Ostatnia edycja:

lyczko

New member
Ja po tej aktualizacji mam problem z podłączeniem się do aplikacji webowych, np. youtube czy player.pl, działa to u Was?
 

Blackedeyed

New member
Witam,
Mam zapytanie odnośnie oprogramowania WebOS 2.0, czy u Was system tak działa "mułowato"? Otwieranie listy kanałów trwa prawie 7s, przeskakiwanie w sekcji ustawień to koszmar. Pomijam fakt, iż ciągle muszę zmieniać wyjście dźwięku na HDMI-ARC, bo co chwilę ustawia mi głośniki wewnętrzne. Może tylko mój egzemplarz?
 

AeM_86

New member
Słyszałem coś, że w tym modelu jest problem z układaniem kanałów dvb-t.
Nie można zwyczajnie sobie poustawiać wedle swojej kolejności te 24 kanały dvb-t?
 

AeM_86

New member
Po aktualizacji widzę, że zniknęła opcja w proporcjach obrazu "Skanuj", tak jak to było w poradniku Darko do ustawień obrazu. Samo mi się przestawiło na 16:9.
Miałem na początku wersję 3.. to wydaje mi się, że jakoś sprawniej chodziło przeskakiwanie w menu pomiędzy "obraz", "dźwięk" itd. Teraz niby przeskoczy, ale tak jakby grafika pojawia się po min. o,5 sek.
 

AeM_86

New member
Poustawiałem już jakoś z poziomu TV.
Ale dzięki, na pewno jakoś później będę z niego korzystał.
Jak chodzisz po menu i np. przeskakujesz strzałkami w dół: obraz, dźwięk itd
to masz jakiegoś laga?
Mi kursor przeskoczy, ale grafika od ustawień tak po sekundzie.
Po zakupie tv miałem soft 3... i wydaje mi się, że działało to płynniej.
 

Llama

New member
Tak, te lagi to norma. Też to mam. Według mnie to skandal. Na moim poprzednim, 7-letnim LG 37LH5000 ustawienia śmigają jak po*****e. Nie oczekuję super prędkości w całym Smarcie, no ale żeby ustawienia tak wolno chodziły...
 

AeM_86

New member
Coś czuje, że może to być wina tego, że jest od podpięty do sieci i może sobie coś sprawdzać, automatycznie np. jakieś aktualizacje lub coś podobnego.
W sumie na rozłączonym internecie nie sprawdzałem..
 

wiat

Member
Poustawiałem już jakoś z poziomu TV.
Ale dzięki, na pewno jakoś później będę z niego korzystał.
Jak chodzisz po menu i np. przeskakujesz strzałkami w dół: obraz, dźwięk itd
to masz jakiegoś laga?
Mi kursor przeskoczy, ale grafika od ustawień tak po sekundzie.
Po zakupie tv miałem soft 3... i wydaje mi się, że działało to płynniej.

Tak jak piszesz.
Gdy wskoczysz w menu Q.Menu-> Ustawienia zaawansowane na : obraz, dźwięk, kanały, itd.
to podmenu przypisane do wybranej funkcji aktualizuje się po około sekundzie wg. mnie to normalne bo musi zaczytać przypisane nastawy i funkcje z pamięci.
Możesz jeszcze po aktualizacji zrobić w Ogólne -> : Zresetuj do ustawień początkowych tylko zgraj sobie wcześniej listę kanałów na pendrive w Kanały -> : Kopiuj Kanały
bo TV wraca do ustawień fabrycznych i trzeba ustawiać wszystko od początku.
 

przemo2xx

New member
Proszę o pomoc !!
Mam problem z YouTube
Niby odpala ale filmy nie startują!
Wyskakują jakieś dziwne problemy :

j8pCX2WjZGxxBInX itp.

Z góry dzięki
 
Do góry