Pierwsze spojrzenie na telewizory firmy LG OLED 2017 i informacje techniczne .

Darok76

New member
Niemieckie ceny za LG's:

B7 55/65 "2800 €, 4500 €
C7 55/65" 3300 €, 5000 €
E7 55/65 "4300-4500 €, 6000 €
G7 65" / 77 "7000 €, 18000 €
W7 65 "/ 77" 8000 € 20000 €,
 

RHJG

New member
Bez reklam
Faktycznie mógłby,ale dla mnie to się liczy: LG_B7_22-1024x686.jpg
 

accu

New member
Bez reklam
Na konkurencyjnym forum hdtv pojawił się test LG OLED B7
bravo LG, choć HDR mógłby być lepszy .

Witam uprzejmie,

Jednak cena telewizora Ultra HD OLED firmy LG 55B7V wcale nie jest niska , bo wynosi 12499.00 zł .(taką cenę podali testujący) :neutral: W sklepie Media Expert można jednak kupić w cenie wyższej tj .12999.00 zł i ta cena jest według mnie na dzień dzisiejszy obowiązująca .
Wartość HDR niezbyt wysoka , nie da się ukryć .
Należą się podziękowania testującym telewizor OLED LG 55B7V z konkurencyjnego forum za wykonany test . :neutral:

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Najlepiej ustawić telewizor OLED firmy LG 55B7V i telewizor OLED firmy Sony KD-55A1 obok siebie , włączyć oba i wówczas porównać strukturę pikseli na ekranach tych telewizorów . Takie jest moje zdanie . :neutral:

BTW , oczywiście jak będą oba te telewizory dostępne .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na razie w żadnym sklepie telewizor Ultra HD OLED firmy Sony KD-55A1 nie jest jeszcze dostępny .
Prawdopodobnie ma być dostępny w ciągu 5 dni , tyle dowiedziałem się od jednego z dystrybutorów
sprzętu firmy Sony .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

werter8

New member
Właśnie się dowiedziałem, że w polskiej dystrybucji B7 nie będzie.

Czy Waszym zdaniem to możliwe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

RHJG

New member
Bez reklam
Gdzie nie ma to nie ma,gdzie był i jest to jest...Później jeszcze wrzucę porównanie z LG C6.
Mnie to ani ziębi ani grzeje co tam Sony montuje do swojego Oleda. Może być w tej partii taka matryca a w następnej inna,różne cuda firmy wyprawiały z tymi matrycami w swoich TV.Po drugie po co miałbym kupować Oled od Sony jak Oled od LG jest równie dobry,jak nie lepszy a na pewno tańszy.Nie mogę wrzucić porównania Sony A1 z LG-C6 (są identyczne) mam limit załączników wyczerpany.Admin musi mi część wykasować.
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

A może firma LG jeszcze jakimś modelem OLED TV nas zaskoczy w lecie 2017 r . Czyżby był to nowy telewizor OLED Full HD z płaskim ekranem 55" . Pożyjemy , zobaczymy , czy tak będzie . :-|

BTW , mnie wiadomość ta(potwierdzona) cieszy . Przy rozsądnej cenie można będzie rozważyć zakup tego telewizora OLED Full HD firmy LG .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Recenzent Vincent Teoh w dniu 28 kwietnia 2017 r. testuje telewizor Ultra HD OLED firmy LG 55B7 .
Test zamieszczony jest na portalu Trusted Reviews . :neutral:

LG OLED55B7 review | TrustedReviews

Konkluzja . Telewizor ten jest jednym z najlepszych telewizorów , jaki można kupić w tym roku . :|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Znany tester Vincent Teoh testuje telewizor Ultra HD OLED firmy LG 55B7V . Test zamieszcza na portalu brytyjskim HDTVtest w dniu 07 maja 2017 r .

LG OLED55B7V (B7) OLED TV Review

Konkluzja . Warto zwrócić uwagę na rozdział testu :" Ruch" , gdzie tester pisze o występujących zaobserwowanych artefaktach podczas oglądania piłki nożnej . :-|

https://www.youtube.com/catch?v=F9OvPfPd8s0

Filmik pokazuje między innymi pomiar opóźnienia wejścia do gier ( od 07'00" do 11'30") . Warto przeczytać komentarze pod filmikiem , który trwa 13 minut . Dobrze wiedzieć , że przy użyciu trybu gry z piłką nożną może rozwiązać wiele problemów .


Telewizor otrzymał rekomendację : Highly Recommended .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

olakoma

New member
Ciekawa obserwacja ACCU, którą należałoby dokładniej wyjaśnić !!!
W tej kwestii są dwie różne opinie w NET.
Jedni internauci piszą, że LG B 6/7 pod tym względem rozczarowuje i oglądanie na nim sportu, a szczególnie piłki nożnej może negatywnie zaskoczyć nabywcę (zauważalne smużenie). Inni- najczęściej posiadacze LG B6 piszą, że to bzdury. W ocenach eksperckich jakie czytałem odwzorowanie ruchu LG oled najczęściej na in minus. Chyba coś w tym jest!
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam oglądałem parę meczy w piłkę i tenis na B6, B7,Nie zauważyłem smużenia oraz artefaktów na tych TV.Proponuje samemu przekonać się o tym....
 
Do góry