Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz naciągać .
Masz już bardzo dobre jakości zostając przy mini led - 75C845 za 7299 zł z pełnym pakietem dodatkowo.
 
Ostatnia edycja:

Najmad86

New member
Miałem.... ;) Samsung ue70au8072uxxh.
Padł po 2 latach i 3 miesiącach - serwis stwierdził, że matryca do wymiany (nieopłacalne).

Salon 32m2 - odległość od tv. jakieś 4,2m.
Nie mam wielkich oczekiwań, szukam czegoś "budżetowego", głównie do codziennego oglądania tv / netflix.
Wielkość, min. 65 cali.

Wybór wstępnie padł właśnie na Sharpa, bo swego czasu słynął z względnej niezawodności - nie wiem, jak obecnie.
Teraz wspomniany model w jednej z sieci jest w zestawie z Soundbarem (jakiś podstawowy produkt, ale zawsze ;)).

Budżet, jakieś max 3,5k.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mocno nie poszalejemy:
  • 75PUS8546
  • 75V68 - nowy model
Plus dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł dla członków forum.
 

zwierzack

New member
Witam Proszę o radę co wybrać....
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,5 metra 2 kanapy
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost(kanapa), czasami pod kątem(przy stole)
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Okno od wschodu drzwi i okna tarasowe od południa na całej ścianie telewizor ma wisieć na zachodniej ścianie
7. Jaki masz obecnie telewizor ? LG 49SM9000PLA
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Dostęp do serwisów streamingowych, wolałbym uniknąć, dodatkowych urządzeń, odpowiada mi android i webos
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k - Streaming player, Disney, showtime, Amazon, hbo
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS5, XSX chociaż nie koniecznie, bo planuję zabrać konsole z salonu razem z obecnym TV. Amplituner, blu-ray 4k
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3h -max
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową, ale nie jest to warunek konieczny
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Filmy na platformach stremingowych i z blu-ray
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Przeglądarka? - Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? TAK, w chwili obecnej 50% ale chciałbym pozbyć się konsol z salonu to kwestia dyskusyjna.
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? 50/50
17. Preferencje co do wielkości? 65-75
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Zawieszanie systemów.
19. Preferencje co do marki ? Nie
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5k max
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Nie wiem, nigdy nie korzystałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Twoim przypadku wybrałbym już zakup w technologii mini led , czyli
  • 65C805
  • 65Pml9008
  • 65C845
  • 65C855
Dla członków forum masz specjalne oferty plus dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł

Z modeli 75" - 75c745 za 4899 zł na mayrycy VA 144Hz - z pełnym pakietem gratisów dodatkowo.
 

zwierzack

New member
W Twoim przypadku wybrałbym już zakup w technologii mini led , czyli
  • 65C805
  • 65Pml9008
  • 65C845
  • 65C855
Dla członków forum masz specjalne oferty plus dodatkowo do każdego pakiet gratisów o wartości 500 zł

Z modeli 75" - 75c745 za 4899 zł na mayrycy VA 144Hz - z pełnym pakietem gratisów dodatkowo.
Dziękuję za odpowiedź. Philips raczej odpada, 65c845 i 75c745 brałem pod uwagę i w sumie nad nimi najbardziej się zastanawiam, 65c855 jest już dostępny??? I mieszczę się w budżecie???
 
Do góry