Ostateczna bitwa!!! PFL6007vs.ES6800

przemo73

New member
Bez reklam
Dla mnie jak na razie największym minusem 6007 jest to że nie czyta napisów SRT i polskich znaków.

Jeśli największym minusem TV jest nieczytanie napisów, a nie zły obraz, clouding, marne 3D, słaby dźwięk, kolory bez wyrazu, smużenie, ubogi smart tv, tanie materiały, to jest to dla mnie telewizor doskonały.

Send from my Nokia 5110
 

szczuro

New member
w ogóle? przy każdym źródle i przy różnych formatach plików? to ten telewizor w ogóle nie obsługuje polskich znaków w napisach? czy jest na to jakieś rozwiązanie (poza wlepianiem w film napisów)?

rozwiazanie jest takie, ze mozna polskie znaki zastapic znakami bez haczykow :)
taka zaawansowana opcje ma nawet notatnik i zajmie to jakies 5 min :popcorn:
na pewno sa tez programy, ktore to zrobia jescze szybciej, ale nie zaglebialem sie w temat, bo nie jest mi to potrzebne
 

unkas

Member
Jeśli największym minusem TV jest nieczytanie napisów, a nie zły obraz, clouding, marne 3D, słaby dźwięk, kolory bez wyrazu, smużenie, ubogi smart tv, tanie materiały, to jest to dla mnie telewizor doskonały.

przemo73 napisałem że jest to największym minusem tego konkretnie modelu a nie w ogóle TV, a to chyba różnica.
 

przemo73

New member
Bez reklam
przemo73 napisałem że jest to największym minusem tego konkretnie modelu a nie w ogóle TV, a to chyba różnica.

Zrozumiałem Twój wpis. Dlatego pozwalam sobie twierdzić, że jak na moje potrzeby to telewizor idealny. Zasmuciłbym się gdybyś napisał że kolory są do du.. lub clouding nieakceptowany. A tak pozostaje mi się tylko cieszyć.
 

Łasica

New member
Odświeżę temat bo tak dokładnie ten sam dylemat.
Największym problemem jest dla mnie Smart TV, gdyby w Philipsie był tvn player i VOD tvp to brałbym bez zastanowienia. Czy ktoś z Was ma info, kiedy w/w aplikację będą dostępne ?
 

janec_k

New member
Witam
Szkoda że ten temat zakończył się bez rozwiązania bo ja dalej mam taki sam dylemat samsung czy philips. Może jednak koledzy napisali by na który padł wybór. Chyba że dalej decyzja nie podjęta.
 

przemo73

New member
Bez reklam
W moim przypadku decyzja jest nadal otwarta. Co prawda częściej spoglądam w stronę philipsa. Duże znaczenie odgrywa pasywne 3D.
Jednak różnica w cenie między ES6800 i PFL6007 całkiem się zatarła więc kto wie może będzie to samsung...



Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

janec_k

New member
Rzeczywiście różnica w cenie praktycznie ni jaka. Z dostępnością Philipsa troszkę gorzej. Samsungi zapchały wszystkie sklepy.
 
Do góry