Samsung UE37D5500 czy LG 37LS570S (ew. 37LV570S)

szefu2011

New member
Im więcej czytam tym wiekszy mam metlik co wybrać?

Samsung UE37D5500 czy LG 37LS570S ?

Widziałem u znajomych kilka led-ów Samsunga i mi sie podobały.

Chciałbym TV z dużymi możliwościami multimedialnymi (Smart Tv) i teoretycznie bardziej podoba mi sie Samsung ale LG ma jeden duży + a mianowice tuner DVB-S co w moim przypadku oznaczałoby jeden pilot zamiast dwóch tylko czy warto dla tego wybrać LG?

Ma ktoś doświadczenia w funkcjach SMART(?) LG i Samsung?

A może zupełnie coś innego tak do 2500zł?

Jeśli temat z tymi modelami był już poruszany to poprosze o link ponieważ sam nie potrafiłem odnaleźć :-\
 
Ostatnia edycja:

KolejowyGłos

New member
Subiektywnie patrząć LV570s będzie ładniejszy od Samsungów. Stałem ostatnio przed podobnym wyborem(LV5590 vs D5500) i po wielu obserwacjach + oględzinach sklepowych wybrałem LG - masz jednak matrycę 100Hz+wspomagacze, a nie 50Hz tak jak Samsung. Zależy co oglądasz, przy filmach wystarcza niski poziom TruMotion, jeśli oglądasz sport - piłkę, wyścigi itp. to Samsung raczej Cię zawiedzie. Generalnie seria D6 stoi wyżej niż LV5/LS5, ale LGki na pewno grają lepiej niż D5500.
 

Mylagos

New member
To może Sony KDL-37EX720? Ładniejszy obraz niż w tym Samsungu, oraz Motionflow XR, który jest naprawdę bardzo dopracowany i zapewnia świetną płynność.
 

szefu2011

New member
Subiektywnie patrząć LV570s będzie ładniejszy od Samsungów. Stałem ostatnio przed podobnym wyborem(LV5590 vs D5500) i po wielu obserwacjach + oględzinach sklepowych wybrałem LG - masz jednak matrycę 100Hz+wspomagacze, a nie 50Hz tak jak Samsung. Zależy co oglądasz, przy filmach wystarcza niski poziom TruMotion, jeśli oglądasz sport - piłkę, wyścigi itp. to Samsung raczej Cię zawiedzie. Generalnie seria D6 stoi wyżej niż LV5/LS5, ale LGki na pewno grają lepiej niż D5500.

Czyli jeśli z tych co wymieniłem to lepiej LG a jeśli Samsung to od Modeli D6XXX tak?
Tak w ogole zmieniam tv ze względu na euro ale jakims wielkim fanem piłki nie jestem :)
 

KolejowyGłos

New member
Nie musi być nożna :) Ręczna jest szybka, tenis też, sporty motorowe również i pod tym względem seria D5 moim zdaniem wykazuje braki i stawiałbym na LG.
 

szefu2011

New member
Dla mnie za mało danych aby uczciwie doradzić.
Odpowiedz proszę na pytania :
/forum/newsy/82099-jaki-telewizor-wybrac-przygotuj-odpowiedzi-na-ponizsze-pytania.html

1. 3x3m
2. 3m
3. 1-2 osoby
4. Na wprost i bokiem
5. Ma wisieć
6. Nie świeci - okno na północ
7. Samsung LCD ok 5 lat
8. przeglądarkę, skype, youtube itd
9. Cyfra +
10. Ekspres do kawy (żart :))
11. Zależy co będzie w TV :)
12. obojętne
13. Przyrodnicze :)
14. Tak
15. Nie
16. Samsung
17. 37cali
18. Używanie jednego pilota do tv a drugiego to tunera Cyfry +
19. Wieczorami
20. 2500zł
21. Nie musi mieć
 
Do góry