40TL838 vs 40LE630 vs UE40D5000 - prośba o pomoc w ostatecznym wyborze

luko80

New member
Zatem zostanę pewnie przy LE630E.
Zwróciłem jednak uwagę na jedną rzecz; gdzie bym nie czytał, to w specyfikacji tego Sharpa stoi:
freq. SB 100Hz. Nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza owe "SB".
 

max501

New member
Nie zauważyłem nie dopracowanej obudowy w TL 838. Wręcz przeciwnie .
Co do dopieszczonych telewizorów to najlepiej wykonany jest Loewe Indywidual.
Sprawdź jeszcze nowy LCD 42ET50 Panasonica, o nowe Philipsy.
Kiki, a o jakich Philpsach myślisz ? A jak w zestawieniu z tym Sharpem według Ciebie plasuje się Philips serii 6 - 6606 ? pzdr
 

czarex

New member
LED 40 cali do 2500 ostateczna decyzja <<< polecam ten temat tam porównywałem m.in. te modele nad którymi się zastanawiasz. A wybrałem Toshibe 838 i jest bardzo dobrze :)
 

Adamwl

New member
Plastikowa ramka wokół telewizora sprawia wrażenie trochę lipnego plastiku... to oczywiście mógłbym przełknąć.. ale łączenie frontowej ramki (tej wokół ekranu) a tylną obudową, w górnej części tv pozostawia wiele do życzenia - ramka odchodzi od tylnej obudowy w miejscach gdzie nie ma złączenia między tymi dwoma elementami (nie jest dokładnie spasowana). Niestety było to w każdym z oglądanych modeli (byłem w 3 sklepach), nawet w wersji 46". Nie wiem, może to kwestia tego, że te telewizory stoją cały dzień włączone, nagrzewają się i pod wpływem temperatury następują takie odkształcenia.

Obejrzałem i u mnie 40", też ramka nie jest spasowana.
TV wisi, więc się tym nie przejmuję i przyznam, że nie zwróciłem na to uwagi.
Ogólny design uważam za atrakcyjniejszy niż w WL i YL.
 

luko80

New member
Zatem zostanę pewnie przy LE630E.
Zwróciłem jednak uwagę na jedną rzecz; gdzie bym nie czytał, to w specyfikacji tego Sharpa stoi:
freq. SB 100Hz. Nigdzie nie mogę znaleźć co oznacza owe "SB".

Czy mogę ponowć prośbę o wyjaśnienie powyższego? ..oczywiście pozostaję w oczekiwaniu na odpowiedź ;)
 

Soryu

New member
Bez reklam
Pewnikiem "scanning backlight", co może oznaczać (skoro o tym wspomnieli), że nie posiada pełnego 100Hz.
 
Do góry