Jaki uchwyt na ścianę do 42'' LCD (ok 25kg)

kordian

New member
Witam,

Czy polecacie jakiś konkretny uchwyt, jakąś konkretną firmę? Na allegro jest 1700 produktów i nie wiem co wybrać. Chcę, by to była dobra, mocna konstrukcja, żeby była możliwość regulacji góra-dół, żeby było blisko ściany i żeby LCD mi się nie spier... na podłogę po powieszeniu ;)

allegro.pl/16301_uchwyty.html?order=dd
 

kordian

New member
Dzięki za info. Wydaje mi się, że ten uchwyt nie ma możliwości regulacji góra-dół, jedynie prawo-lewo. Czy to prawda?
 

LUPO78

Banned
ma prawo lewo góra dół i zabezpieczenie przed wysunięciem no i gwarancję dożywotnią,niżej masz fote
 

Attachments

  • DSCN4661.JPG
    DSCN4661.JPG
    245,3 KB · Wyś: 306

LUPO78

Banned
w podanej stronie przezemnie masz napisane Odległość ekranu od ściany 75 mm :)
 
Ostatnia edycja:

kordian

New member
Fajny. Podoba mi się również model 502. Zalezy mi, żeby jak najmniej odstawał od ściany. Ile Twój TV odstaje od ściany?
 

Ares78

New member
hehe gorzej jakby chciał z czasem zmienić na inny rozmiar. Ale fakt jeśli telewizor ma być zupełnie przylegający to siła rzeczy rezygnujemy z możliwości regulacji bądź w dużym stopniu ją ograniczmy. Coś za coś.
 

Bucek

Banned
ma prawo lewo góra dół i zabezpieczenie przed wysunięciem no i gwarancję dożywotnią,niżej masz fote

prosze bez wciskania kitu z wszelkimi gwarancjami dozywotnimu ....

jesli nie wiesz co to jest gwarancja dozywotnia to lepiej niz nie pisac ....

przypominam:

gwarancja dozywotnia to nie jest gwarancja do konca twojego zycia czy uzywania wieszaka ale do zakonczenia jego produkcji, czyli:

starczy ze producent zmieni 1 srobke, inaczej go nazwie i juz nie masz gwarancji bo producent juz nie produkuje ....

to jest wlasnie gwarancja dozywotnia :p
 

LUPO78

Banned
prosze bez wciskania kitu z wszelkimi gwarancjami dozywotnimu ....
no i co w związku z tym?bo nie za bardzo cię rozumiem? czy ja coś pisałem że on np za 30 lat pójdzie z reklamacją wieszaka?pewnie już dawno będzie na śmietniku! myślisz że jest tam co się zepsuć w tym wieszaku? nie za bardzo ! no i najlepsze,na pewno producent będzie zmieniał śrubki po to by gwarancji nie było :fool::fool::fool: no może dla ciebie to zrobi wyjątek i zmieni,albo specjalnie przestanie produkować --- tak na zakończenie wiem co to jest gwarancja dożywotnia jeżeli kordian by nie wiedział to by się na pewno zapytał
 

kordian

New member
oki, ale zbaczamy z tematu. czy myślicie, ze te necko dają radę? Chcę kupić do swojego dzisiaj przywiezionego Philipsa 42PFL8404H, który ma ładnie błyszczeć na ścianie :) Wydaje mi się, że to rozsądny wybór pomiędzy wieszakiem za 50 zł i tym za 300 zł. Napiszcie po prostu co macie i czy jest git :)
 

Enemy

New member
Witam,
Moje pytanie jest z typu laickich. Chcialem powiesci na scianie plazme Pioneera 43". Poniewaz w ciagu roku planuje zmiane na cos wiekszego 50-55" Samsunga lub Sharpa moje pytanie brzmi czy wieszaki sa uniwerslane (producent, wielkosc ekranu) czy tez bede musial zakladac nowy?

Dziekuje i pozdrawiam,
 
Do góry