Jaka matryca w Loewe Concept?

Glova

New member
Czesc,

Ostatnio glosno o Loewe Concept L32 z DVB-T/C za jakies 6000zl. Jakby nie bylo cena powala - jezeli chodzi o sama firme :shock:
Ale jak wszyscy dobrze wiemy Loewe to teraz Sharp i zastanawiam sie, z ktorego modelu Sharpa pochodzi matryca w tym Loewe? Mam nadzieje, ze przynajmniej z GA6, ale czy ktos to moze potwierdzic/zaprzeczyc? Wierze tez w "wyzszosc" pozostalych komponentow w Loewe, bo akurat do tej marki mam zaufanie jeszcze od strony CRT. Wiem, wiem to nie to samo :)
Na zachodzie Concept ma bardzo wysokie notowania i szczerze mowiac zaczynam sie nakrecac. Znajdzie sie ktos kto mnie ostudzi?
Prosze nie piszcie "zamow pokaz do domu" bo to nie zawsze takie oczywiste :)
Czy ktos juz widzial ten TV w akcji? (Oprocz KIKI oczywiscie ;-)

Pozdrawiam
 

jlesien

New member
Re: LCD 32? 37? do 8-9tys

Witam,
jestem autoryzowanym dealerem LOEWE, dlatego znam wszystkie szczegóły dotyczące aspektów technicznych LOEWE.
Pełna wersja LOEWE CONCEPT L32 (nie mylić z BASIC) posiada elektronikę Q2650 firmy LOEWE, ktróra montowana jest we wszystkich nowych modelach LOEWE. W standardzie posiada ona 2 tunery cyfrowe - DVB-T i DVB-C. Ponadto istnieje możliwość zakupu wersji z tunerem cyfrowym DVB-S (599 zł.) oraz modułem dostępu CI (399 zł.). Taki komplet po włożeniu czytnika Aston 2 pozwla na bezproblemową współpracę telewizora z platformą CYFRA+.
LOEWE jest powiązane finansowo z SHARP (SHARP posiada 28% udziałów w LOEWE), natomiast są to 2 różne firmy oferujące telewizory o innych parametrach technicznych. Dzięki natomiast takiej współpracy LOEWE ma dostęp do bardzo dobrych najnowszych paneli firmy SHARP. Panel stosowany w telewizorze CONCEPT L32 jest to najnowszy, najbardziej zaawansowany panel firmy SHARP. Takie same panele są także stosowane w najdroższych modelach LOEWE. SHARP LC-32GA6 posiada ten sam panel, natomiast jedynie SHARP LC-32GD7 jest bezpośrednią konkurencją telewizora LOEWE CONCEPT L32 ze względu na elektronikę. Elektronika stosowana w telewizorze SHARP LC-32GD7 pochodzi z fabryki LOEWE - jest to nieznacznie zmodyfikowana elektronika z Concepta. SHARP zdecydował się na standardowe wyposażenie telewizora w tuner DVB-S oraz moduł CI, brakuje jednak DVB-C.
Tak więc za bardzo atrakcyjną kwotę otrzymujemy telewizor firmy LOEWE (produkowany w Niemczech w Kronach) wyposażony w jeden z najbardziej zaawansowanych paneli LCD oraz najbardziej bogato wyposażoną elektronikę na świecie (nie ma telewizora na świecie, wyposażonego w taka ilość tunerów) oferującą najwyższą jakość obrazu.

W przypadku pytań, wątpliwości zapraszam na nasz portal - tam jest kontakt do nas, zapraszam także na prezentację najnowszej linii telewizorów LOEWE LCD
 

szarp

New member
Re: ok 5000 PLN plazma, lcd, projekcyjny ect. ????

no oki ale jak mam w takim razie oglądać zwykłą kablówkę ??
 

Glova

New member
HD, HDMI pytanie laika

jlesien - dzieki za info. Jak widac ten TV "na papierze" wyglada rewelacyjnie (za taka cene). No wlasnie - za jaka cene? Czy mowimy o tym samym modelu? http://www.avshop.com.pl/go/_info/?id=252 za 5999zl.
Bo to jest wlasnie BASIC, przynajmniej taki tytul strony pojawia sie w naglowku. Z tego co widze BASIC od NIE BASIC :) rozni sie tylko brakiem tunera sat. Czy mozesz to potwierdzic?

Na Allegro Domar sprzedaje model "L32 + DVB-T" za 6049zl. Czy to jest ten sam model co u Was za 5999zl? http://allegro.pl/show_item.php?item=68823595

Czy Loewe ma nadal gwarancje i serwis w domu na terenie calego kraju?

Pozdrawiam
 
Do góry