Panasonic 32LX500

ANDREW

New member
nie wiecie kiedy ten model bedzie dostepny? Chcialem go kupic wczoraj ale okazuje sie, ze nie ma go u Panasonica. Niektore sklepy podniosly nawet na niego cene. Gdansk Jonczak bylo 6560 zl jest 6999!!!!
nie wiecie co sie dzieje?
 

grzes

New member
Witam.

Wiem, że fizycznie go tam nie ma, ale zgodnie z regulaminem sklepów internetowych, nawet gdy nie ma go w hurtowni, to przy zamówieniu odbiornika obowiązuje cenia z dnia zamówienia. Więc nawet jak trzeba będzie czekać nieco dłużej, to kupi się i tak za taką cenę, jaka jest aktualnie "na ekranie".


P.S. ja osobiście kupowałem w www.camcoo.com
Byłem w Warszawie osobiście, ponieważ pierwszy raz robiłem taki zakup przez sieć. Osobiście polecam. Wszystko jest w porządku.

Pozdrawiam.
 
Witam,

Nie chciałem pisać nowego wątku, dlatego zapytam się w tutaj, bo dotyczy to tego konkretnego modelu LCD.

Czy do tego LCD przewidziany jest jakikolwiek uchwyt na ścianę, czy tylko może stać na podstawce, bo jakoś nikt o tym nie pisze, nawet nie ma żadnej wzmianki na stronie producenta ??

Jeżeli tak, to proszę o podanie stronki.
Dzieki
 

Wronski

New member
Panowie i Panie
Nie wiem co jest grane, ale dzieje sie dziwna rzecz. Model TX32LX50 strasznie staniał ELECTROWORLD - 3999 zł, a modelu nowszego czyli TX32LX500 nigdzie nie ma. Czyżby była wyprzedaż modelu LX50 a LX500 miał stanieć ??
Czy ktoś coś wie na ten temat ??
 

Wronski

New member
Re: Jaki telewizor ?

Faktycznie
Moja wina źle się wyraziłem.
Chodziło mi oczywiście o to że LX500 jest bardziej zaawansowanym modelem od LX50 i tak jak słusznie kolega zauważył pewnie dlatego jest cena obniżana bo za kilka chwil wejdzie pewnie model LX52.
Co do modelu LX500 ja poczekam jak będzie kosztował 5000zł i wtedy napewno go kupie, bo jest THE BEST :)
Pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
widziałem po 6600 dostepne 32 LX 500 Panasonica.
Na obnizkę do 5000 trzeba bedzie trochę poczekać.

Wszystkie LCD i plazmy można wieszać na ścianie.
Koszt uchwytu - od 399 zł
pozdrawiam
 

szarp

New member
kiki napisał:
witam
widziałem po 6600 dostepne 32 LX 500 Panasonica.
Na obnizkę do 5000 trzeba bedzie trochę poczekać.

Wszystkie LCD i plazmy można wieszać na ścianie.
Koszt uchwytu - od 399 zł
pozdrawiam

kiki ... gdzie widziałeś? W całym trojmieście nie ma . Swoją drogą jakieś pokazy w Gdyni planujesz? Ile cuś takiego u Ciebie kosztuje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Gdynia jedzie na pokazy w piątek czyli 4.11.2005 - Gdynia/Gdańsk
jeśli jesteś zainteresowany zgłoś na gg 2868228
tam dostaniesz wszystkie dane.
2.11. 2005 - pokazy w Warszawie
4.11. -pokazy Warszawa
5.11. pokazy Poznań
8.11 . pokazy Słupsk


pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
kiki napisał:
witam
Gdynia jedzie na pokazy w piątek czyli 4.11.2005 - Gdynia/Gdańsk
jeśli jesteś zainteresowany zgłoś na gg 2868228
tam dostaniesz wszystkie dane.
2.11. 2005 - pokazy w Warszawie
4.11. -pokazy Warszawa
5.11. pokazy Poznań
8.11 . pokazy Słupsk


pozdrawiam


Kiki,

na jakiej zasadzie są organizowane te pokazy ? Mieszkam w Poznaniu i byłbym czymś takim zainteresowany. Gdzie organizujecie w Poznaniu ?

pozdro
 

Krzychu

New member
Mam pytanie dotyczące części technicznej:

Ile ma wejść component?

Bo na zdjęciu zamieszczonym w dzile test dopatrzyłem się tylko jednego kompletu , natomiast seria TC 32 LX50 ma dwa komplety. Proszę o info
 
Do góry