TV LCD 32’' TX32LX50 czy LX500 (duza różnica cenow

cakdberis

New member
BenQ

Hej.
na wstępie chciałem serdecznie pozdrowić maniaków hdtv.
Do rzeczy. Mam problem z wybraniem TV LCD 32’’. W EW cena panasonica TX32LX50 jest naprawdę dobra 3999. Wyższy model PLX500 waha się w granicach 6300 – 6500. Proszę o rade. Nie chce wymieniać innych telewizorów firm takich jak sharp albo jvc. ma być panasonic to :). Bardzo proszę o radę. A jeszcze jedno słyszałem że PLX50 nie działa za dobrze z PC.

:hmm: :hmm: :hmm: :popcorn: :bober:
 

ortax360

New member
32lx50 to model nie przyszłosciowy aczkolwiek udany , nie ma złacza cyfrowego hdmi ani dvi nie jest zgodny z hd-ready ale hd wyswietli przez złącze analogowe (720p 1080i ) komponent . Najatrakcyjnieisza jest cena 3999 to dobra cena . jakosc hd 720p przez komponent konsola xbox (media center 720p i soul calibur 2) tu wygrywa lx500 lepsze kolory .wieksza ostrosc .
Co do PC to nie wiem .
 

ortax360

New member
co wybrać SONY czy PHILIPS 32/37 PF9830

Smiało wydai te 3999 na lx50 bedziesz zadowolony a hd zawsze wyswietlisz przrz komponent , No chyba ze w przyszłosci kupisz ps3 lub dvd z hdmi wtedy bedziesz musiał kupic nowe lcd.
 

przestan

New member
Ja kupiłem 32lx50 za 3999 tydzień temu w Saturnie. Jestem zadowolony. Za tą cenę nic lepszego nie kupisz. Przez komponent zawsze z HD skorzystasz ;)
Pozdrawiam
 

ortax360

New member
To zalezy np kabel komponent firmy ixos kosztuie ok 300-800zł a Van den hulk nawet 2000zł hi-end
Wmiare dobry kabelek komponent kupisz juz od 100zł np. profigold
lub hama w MM ,dvd bedzie działac bardzo ładnie przez komponent i mozesz uzyskac 480p.
 

2w

New member
Mam małe pytanie do osób z Warszawy.
Czy dyskutowany 32lx50 za 3999 jest nadal w tej cenie dostępny w Saturnie?
Za taką kwotę to może warto by było zrobić wycieczkę do Saturna :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiście cena 3999 to dobra cena na ten LCD.
Chociaż niebawem ma sie ukazać nowy model - 32 LX 52 - powinna być też na niego dobra cena.
Bedzie miał też lepsze wyposażenie.
pozdrawiam
 
Do góry