loewe czy panasonic

andrzej

New member
PHILIPS PF329830

:rollCHCIAŁBYM ZACZERPNĄĆ TROCHĘ INFORMACJI NA TEMAT DWÓCH TELEWIZORÓW LCD A MIANOWICIE LOEWE 32 CONCEPT (Z HDTV)I PANASONICA 32LX500 KTORY Z NICH BYŁBY LEPSZY:
 

helper

New member
Andrzej,
doprecyzuj pytanie, tj. czego oczekujesz i dlaczego wybór pomiędzy tymi modelami?
Inaczej usłyszysz od jednych, że Loewe jest dobry, a od innych, że Panasonic jest dobry.
I dalej będziesz w punkcie wyjścia :)
 

andrzej

New member
Philips 42PF5230

precyzując -telewizor wykorzystywany będzie do odbioru cyfrowego polsatu lub cyfry+ oraz do oglądania dvd.Odległośc od telewizora 2,5-3m czy to nie za mało na 32cale i czy nie będzie efektu smurzenia.Kolejnym pytaniem jest czy telewizory firmy loewe to napprawdę najwyższa jakośc i bez awaryjnośc -bo jest to sprzęt postrzegany jako ten z wyzszej półki(loewe 32concept)czy może lepiej kupić panasonica (32lx500).proszę o jakies opinie naten temat ,może któregoś z nich ma ktoś juz w domu lub widział jak one odbierają{pozdrawiam andzej}
 

ortax360

New member
Jezeli chodzi o Panasonica 32lx500 to poszukai na forum .Na pewno znajdiesz . Dobry LCD mam go i jestem zadowolony . loewe
tego modelu nie widziałem .
PANNY 32LX500 - SWIETNE KOLORY , BARDZO DOBRA OSTROSC , dobry dzwięk , tvp działa bardzo ładnie ,fainy i praktyczny pilot itd.
HD 720P działa pozytywnie jednak na sharpie 32ga4e jest ciut lepiei obraz jest bardziei ostry (AR2 miałes racjie panny jest troszkę mniei ostry niz jvc s60 zrobiłem test na tym samym materiale z konsoli xbox odpalony soul calibur 2 hd 720p sharp ga4e i s60 ) ale za to Panasonic 32lx500 wyswietla wiecei detali w obrazie szczegolnie w ciemnych scenach .
 
Do góry