Jaki LCD?

spyras

New member
Witam

Jestem swiezy na forum, prosze wiec o wyrozumialosc. Nosze sie z zamiarem kupna telewizora LCD i prosze Was o rade jakiego wyboru dokonac. Ponizej troche o tym do czego ma on sluzyc:
1. W 99% bede na nim ogladal tylko TV (UPC), bardzo rzadko PC
2. Odleglosc od eranu to jakies 3 metry
3. Kasa - max 3000 - 3300 pln
4. Nie preferuje zadnej firmy
5. Nie bede korzystal z HDTV
6. Co do rozmiaru matrycy - to jakies 25" w gore (wiem ze za taka kase to nie znajde zbyt duzo)
7. Generalnie chodzi mi przede wszystkom o jakosc
8. Koniecznie musi posiadac mozliwosc motazu na scianie!!

pzdr

spyras
 

spyras

New member
Witam

Czy naprawde nikt nie moze mi pomoc? :cry:

BTW

Bylem ostatnio w MM i ogladalem TV LCD ktore byly tam wystawione...
Najbardziej spodobal mi sie obraz jaki przedstawial lg rz 26 lz 55 (jak rowniez lg rz 26 lz 50 - z tym ze ten model jest drozzszy).
Cena w MM w granicach 3300 pln za 55 i stowe drozej za 50...

Warto?

pzdr

spyras
 

korkodyl

New member
Mysle ze te LG nie sa najlepszym wyborem - naprawde dokladnie porownywales obraz z innymi LCD ?
Ja widzialem ostatnio jakis BARDZO WOLNO(!) przesuwajacy sie napis z menu DVD i to byla po prostu TRAGEDIA! Mazal tak ze SZOK!
No ale skoro Tobie sie podoba obraz...
 

spyras

New member
korkodyl napisał:
Mysle ze te LG nie sa najlepszym wyborem - naprawde dokladnie porownywales obraz z innymi LCD ?

Dzialalo kilkanascie modeli roznych firm, a na LG obraz wydawal sie najbardziej ostry, stabilny i mial ladne barwy...z drugiej strony czas reakcji matrycy na poziomie 8 ms nie jest zly...

Dlatego tez zwrocilem sie do Was z prosba o ew. wskazanie jaki sprzet (za ta cene i dla tych wymagan o ktorych pisalem) jest optymalny...

Jesli nie LG to co?

pzdr

spyras
 

adax100

New member
Re: Sharp 65 cali w sprzedaży

może tu coś znajdziesz: www.digitalo.pl



spyras napisał:
Witam

Jestem swiezy na forum, prosze wiec o wyrozumialosc. Nosze sie z zamiarem kupna telewizora LCD i prosze Was o rade jakiego wyboru dokonac. Ponizej troche o tym do czego ma on sluzyc:
1. W 99% bede na nim ogladal tylko TV (UPC), bardzo rzadko PC
2. Odleglosc od eranu to jakies 3 metry
3. Kasa - max 3000 - 3300 pln
4. Nie preferuje zadnej firmy
5. Nie bede korzystal z HDTV
6. Co do rozmiaru matrycy - to jakies 25" w gore (wiem ze za taka kase to nie znajde zbyt duzo)
7. Generalnie chodzi mi przede wszystkom o jakosc
8. Koniecznie musi posiadac mozliwosc motazu na scianie!!

pzdr

spyras
 
Do góry