LCD Sony

Zorro

New member
Użytkownik Pioneera 435 HDE

aha , i co jeszcze możecie powiedzieć o tym telewziorze ? Czy obraz dobry , czas reakcji wystarczajacy ?

I czy nadaje sie do kablówki ? Chociaż z DVD też bym prawdopodobnie korzystał.
 

helper

New member
LCD 26 Decyzja

Cena na tego soniacza bardzo atrakcyjna. Szkoda, że sprzedający nie podaje dokładnie, jaki to model. Przekątna 30" sugeruje, że sama matryca nie należy do najnowszych. Poniekąd od jakiegoś czasu już się takich "nie wykraja". Standard to 32"
 

Zorro

New member
No tak - mi wydaje się , że to Sony HR3 - a przynajmniej jego zdjęcia. Ale jeśli tak , to skąd ta cena ? Normalnie jest ponad 2tys. drożej! A jaki jeszcze LCD możecie polecić do 4500zł ?
 

helper

New member
Do 4,5k możesz mieć większość 26" (no, może oprócz 26GD7), jeśli taki format ci wystarcza. Jeśli pod DVD i kablówkę, to polecam Sharpa p50, JVCs60 lub Panasonica LX500. Dwa ostatnie są b. dobre, ale i zdecydowanie droższe.
 

helper

New member
Pamiętaj, że sprzęt kupuje się na dłuższy czas. Warto, aby lcd był wyposażony w HDMI (to staje się standardem). Ten Thomson rzeczywiście jest tani, ale też i kiepsko świeci. Po co ci kiepski sprzęt w super cenie?
 

funiek

New member
PF 5320

Zorro napisał:
http://allegro.pl/show_item.php?item=69106463
Cena mnie zadziwiła - czy warto kupić za podane 2590zł ?
I jeszcze jedno pytanie - jaki to model ?

Może macie inne propozycje co do TV LCD od 27cali ?

Czekam na odpowiedź.

a mi to wyglada na typowy allegrowy "walek" ,cudow nie ma...

w czwartek kupilem sonego KLV-S32A10E i jestem mile zaskoczony (czytalem o poszarpanych krawedziach ,ale nie zauwazylem tego u mnie) , sygnal calkiem niezly UPC - obraz jak na kabel rewelacja , dvd component - ideal , ps2 -ideal , czekam na kabelek hdmi/dvi i wtedy kompa podepne bo przez d-sub nie podpinalem... nie chce mi sie kompa wyciagac ;)
 

Zorro

New member
dowiedziałem się już co nieco o tej okazji. Są telewziory nowiutkie , w kartonach , ale UWAGA importowane ze Szkocji. Nie ma w nich polskiej instrukcji i trzeba je przestroić co w jakimkolwiek serwisie kosztuje w granicah 50-80zł. Ale mi juz się odechciało - kiedys miałem przestrajane radio samochodowe - i potem nie grało tak jak kiedyś. Non stop się zacinało i wyłączało.
 
Do góry