Pytanie do użytkowników Samsunga 40M51.

dziekan

New member
Witam na wstępie Szanownych Forumowiczów.

Chciałem podzielić się z Wami moim problemem dotyczacym tegoż LCD oraz zapytać jego użytkowników o ich doświadczenia.

Kupiłem go w tym tygodniu, świetny obraz z każdego źródła, ładny design, jednym słowem tego właśnie szukałem.
Ale, no właśnie ale >cenzura< skwierczy jakbym w nim świerszcza zamknął. Szok. jak w domu szum i telewizor gra dosyć głośno to można wytrzymać, jak cisza to aż w uszach szumi od tych częstotliwości, załamka :cry: .
Na szczęście jestem już po rozmowie ze sprzedawcą - kiki, który mam nadzieje rozwiąże mój problem.

Chciałbym aby wypowiedzieli się użytkownicy, czy tych LCD, innych również proszę o zdanie. Czy wasze pracują bezszelestnie, czy może słychać je ale w bardzo minimalnym stopniu.

Pozdrawiam
 

Robo_G

New member
Mam Samsunga 32M51 więc nieco mniejszy ale ta sama seria więc i większość podzespołów pewnie ta sama... z zadowoleniem stwierdzam że nie ma u mnie żadnego szumu /mam tv od około 1 mca/, dopiero praktycznie jak ucho przyłożę do tv to coś słychać.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
przy ogladaniu na sklepie - nie jest słyszalna żadna praca . Za dużu szum w sklepie.
Wczoraj słuchałem /przykładałem ucho do różnych LCD/ i nie słyszałem szumów. Niestety nie miałem 40 Samsunga. Dziś przyjadą - sprawdzę . Wszystki modele tej firmy.
pozdrawiam
 
Do góry