Panasonic 32LX500 TESt

Maggot

New member
Witajcie nie czaje jednego na tej stronie jest TEst Panasonic 32LX500
czy ten test to tylko screeny które sa umieszczone ?? bo chciałbym pełny test przeczytać tv tego.. aha a dlaczego jak daje test Panasonic 32LX500 i na te obrazki to na obrazkach pisze pionner??? sorki chłopaki za wszelkie niejasności.
 

ciawa

New member
Ten test nic nie mówi - po pierwsze trudno to nazwać testem. Jeżeli wszystkie obiecywane test mają w ten sposób wyglądać to szkoda było czasu na czytanie tych wątków. To jest po prostu śmieszne. A przy okazji czy ktoś spotkał się z wynikami testów telewizorów, które to miały być przeprowadzane na szeroką skalę i już dawno opublikowane.
Chyba osoba (nie pamiętam nicku) zarzucająca specjalistom udzielającym się na tym forum (i nie tylko), brak wiedzy i promowanie ewidentnie jednego ze sklepów miała rację.
Po dokładnym przeanalizowaniu wielu wątków na tym forum można łatwo zauważyć zaprzeczające się nawzajem opinie na te same pytania pewnej i tej samej osoby. Mam wrażenie, że próbują nam mydlić troszeczkę oczy swoją "pseudo" wiedzą. A i tak wg nich "SHARP będzie najlepszy".
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
maggot - na telewizorach LCD w testach używane są takie zdjęcia , które dają największą liczbę kolorówi możliwość ich porównania.
Zarzuty są śmieśzne .
To jakby powiedzieć , że mogą być na nich Lwy /zdjęciach/ ale słonie nie mogą być.
Jakość tych zdjęć była najlepsza na rynku /zdjęcia z filmu - zatrzymana stop klatka/ dlatego zostały wykorzystane.

Zdjęcia się opóżniają bo zrobione są nie tak - jak widać oczyma.
wszystko jest poprawiane.
Zdjęcia mają być - niezależne. Bedą wykonywane w obecności innych osób również z tego forum

Ciawa - ten styl już znam
Jeśli nie odpowiadają Ci testy - świadczy to o tym że są jeszcze nie takie . Dlatego są zmieniane.
Jeśli nie chcesz czytać watków - to najprostrze - NIECZYTAJ.
Opisy róznych LCD - są w duzych ilościach w internecie wystarczy załączyć GOOGLE.


"Mam wrażenie, że próbują nam mydlić troszeczkę oczy swoją "pseudo" wiedzą. A i tak wg nich "SHARP będzie najlepszy".
To już było chłopie- słabo czytałeś:

Ale poprzednio było o JVC / bo był najlepszy/
Ale poprzednio było o Pioneer /bo jest najlepszy w plazmach droższych /
Ale poprzednio było o Samsung /bo jest najlepszy- w pazmach tańszych/
Ale poprzednio było o Sharp GD 1 /bo jest najlepszy - taka jest cena na świecie i tysięcy ludzi którzy odwiedzali masze pokazy/.
Ponieważ nie masz pojęcia o czy mówisz. Jedynie co mogę napisać to to ,że zwyczajnie nie widzialeś tego LCD /jeśli widzialeś -podaj adres sklepu/ i obrażasz sporą grupę osób z tego forum, którzy śmieli mieć inną opinię niż TY.

Opinie zmieniają się i bedą się zmieniać bo zmieniają się technologie.

Nie podobają Ci się moje wypowiedzi - ok. To Twoja ocena i szanuje ją.
pozdrawiam
 

adrian

New member
Geometria SAMSUNG WS-32Z308P

Witam,

O "pany500" na forum napisane jest wiele i wyglada na to, że jest on wart swojej ceny. Od zakupu powstrzymuje mnie brak praktycznej wiedzy jak w/w lcd wygląda podłaczony do komputera.

Jak wyglądają czcionki? jest możliwość ustawienia natywnej rozdzielczości? jesli tak co dzieje się z feralnymi 6 pikselami, wiadomo rozdziałka na karcie graf. różni sie od rozdziałki lcd o 6 pixeli, są one ucinane czy może obraz jest rozciągniety? jaki kontrast, czarny jest czarny?
Prosze o info kogoś kto już to przetestował. Liczę na pomoc w tej materii. Oszczędzcie mi wizyty w sklepie z własnym komputerem.

Kiki może ty mógłbyś mi pomuc podejżewam, iż ten model został przez Ciebie sprawdzony już na wszystkie sposoby.


Pozdrawiam
Adrian
 
No właśnie ortax360 , mógłbyś mnie również oświecić (jeżeli miałbyś chęć) jak wygląda sprawa współpracy PANASONIC'a 32LX500 z kompem, bo w tym roku również chcę go zakupić :D
 

ortax360

New member
Nie podłaczałem nie mam takiej potrzeby ale , w instr. napisane jest ze w formacie 4:3 mamy rozdz 1024 :768 a w formacie 16:9 1:1 1366:768.
 

ANDREW

New member
Testy testami ale ten tv jest ciagle nie dostępny mial byc po 15.11 przed chwila dzwonilem do mediamarkt wczoraj mieli dostawe ale tego modelu nie dostali i nie wiedza kiedy dostana. Panasonic nie odpowiada na emaile. Chciałem kupic ten model ale pomalu trace cierpliwosc, czekam na niego juz okolo 1 miesiaca. Malo tego tv nie ma ale niektore sklepy podniosly na niego juz cene. Chyba przezuce sie na konkurencje
 

ortax360

New member
Philips 37PF5320 Ati X200 + i HDTV

ANDREW
A do czego chcesz go wykozystac ?
do tvp i kabla jest superr ,ale do hd to tak srednio przez mgiełke( brak ostrosci hd720p) i lekko wyblakłe kolory .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Lx 500 ma być dostępne za 10 dni w Panasonic Polska.
Rzeczywiście ma gorszą ostrość niz konkurencja ale większą palatę barw i nie trzeba mieszać pilotem chcąc uzyskać naturalne kolory.
Cena 6500 zł
Sprawdź 32 JVC s 60 - we wszystkich testach wypadł lepiej- ma extra ostrość , wyrazistość i pełną paletę barw. Cena 6440 z gwarancją JVC Polska . Sprawdź wyprzedażna cenę Loewe 32" - 5999 zł
pozdrawiam
 

ANDREW

New member
ortax360 napisał:
ANDREW
A do czego chcesz go wykozystac ?
do tvp i kabla jest superr ,ale do hd to tak srednio przez mgiełke( brak ostrosci hd720p) i lekko wyblakłe kolory .

No i dzis po miesiacu oczekiwania kupilem jeden jedyny egzemplarz tx-32lx500 jaki przyszedl do sklepu firmowego panasa w Gdańsku. Nastepny termin dostawy nieznany :)
Bede go glownie uzywal do kabla i w dalszej kolejnosci dvd.
no i mam zabawe na wieczor ;)
 
Andrew opisz swoje wrażenia z użytkowania tego TV, ja już czytam prawie 3 mc-e o tym TV i ciągle nie mogę się zdecydować. Może chociaż Ty skusisz się podłączyć do PC i powiedzieć jak śmiga po internecie i jak wyświetla dvix'y, czcionki itd. ?

Polecam gazetę audio-video, numer listopadowy (test LCD)

LG RZ32LP1R
Panasonic TX-32LX500P
Philips 32PF9830
Samsung LE32M51B
Sony KLV-S32A10

http://www.av.com.pl/arcticles.php?zine=22&id=122
 
Do góry