Sharp 37p50 za 6470zl...

piotruś

New member
wiem wiem...dużo o nim było..ale z racji ceny ktoś z pracy pytał mnie o niego.
warto? może ktoś go posiada i może podzielić się wrażeniami?

z góry dzieki
 

gregowal

Member
byłem rano w M1 no i jak zobaczyłem to co się dzieje przed EW to mi wody odeszły no i se pojechałem do MM. A tam część cen obniżona (napisane na kartkach ręcznie i wsadzone w plexi obok standardowych cen) a części cen wogóle nie widać. Z tego co znalazłem to jvc lt32c50 za 6550,-, s60 z tunerem qualia za 7380 i sharpik 32ga5e za 5740. A więc cetka50 niewiele lepiej niż w e-panasonic e eska to cena z kosmosu choć niby tunerek gratis. Ale moge powiedzieć, że soniaka klv-v40 przecenili i cena jak na allegro. Jednak hitem był LG 42" piątka za 8195. To super cena i szkoda, że za wielki dla mnie. Szukałem subwooferów i nic nie było a sala z kolumnami chyba pozostawiona sobie - smród, brud i ubóstwo.
Wieczorem wybrałem się do Saturna. Tu chyba nie słyszeli o otwarciu EW bo nic się nie zmieniło a nawet odniosłem wrażenie, że wzrosło. no może znalazłem samsunga dvd 935 za 490 - to dobra cena. Potem pojechałem do MM na Jelonkach - i tu chyba nie słyszeli o otwarciu EW!!!!

Moja konkluzja: za 2 tygodnie ceny wrócą do normy, wszyscy się dogadają i będą szczęśliwi. Oczywiście poza nami!

Pozdro!

A na marginesie zastanawiałem się nad Thomsonem 27lb120s4 do pokoju syna. Po przecenie w M1 kosztował 2860 i myślałem super! Ale jak spojrzałem na ceny w www w europie to zobaczyłem, że oni mają taką cenę jako standard.
 
Do góry