Panasonic TX32LX50

izon

New member
No nie mogę nic znaleść :( pomocy

Witam od jutra ten telewizor w media markt będzi kosztował 4999 zlotych.Czy mógłby ktoś pwoiedzieć coś o tym telewizorze i jak sie sprawdzi do cyfry+,dvd,konsoli...i czy woógle opłaca sie go kupować w takiej cenie
 

Maggot

New member
Sharp 37p50 za 6470zl...

coś się pomyliłeś dzisiaj siedze i reklamują ten telewizor w telewizji i mam ulotke kosztuje 4999 Izon ma racje co do ceny ale tak jak pisałem można go taniej kupić na www
 

funiek

New member
nic sie nie myle
widzialem dzis gazetke z cenami ktore startuja od jutra i na 100% bedzie kosztowal 4099 , i dla przykladu : sharp 37p50 w cenie 6470 , plasma samsung PS42V6S w cenie 4999
 

funiek

New member
w MM marki bylem ... samych lx50 nie ma (beda jutro) ale gazetek kupa i w gazetce taka cena jest
a co do reszty to juz dzis mozna zakupic np wspomnianego juz 37p50

acha i te ceny sa tylko w MM w markach wiadomo dlaczego hehehe
 

E&D

New member
Rozdzielczosc odbiornikow tv - ja to dziala w praktyce?

MM to sklep nie dla idiotow a ja jestem idiota i ide kupic Sharpa 37p50 do sklepu sasiada za 7500 zl , nie bede nabijal kasy , pazernym kapitalistom z zachodu, ktorzy opanowali nasz kraj i chca wykonczyc male firmy !!! mam w d.u.p.i.e ich 1000 zl obnizki !
Zobaczcie sobie te relacje TV http://www.pcworld.pl/news/news.asp?m=7&id=84333 i zastanowcie sie do jakiego stopnia czlowiek moze sie upodlic ?

Pozdrawiam
 

kenner

New member
E&D napisał:
MM to sklep nie dla idiotow a ja jestem idiota i ide kupic Sharpa 37p50 do sklepu sasiada za 7500 zl , nie bede nabijal kasy , pazernym kapitalistom z zachodu, ktorzy opanowali nasz kraj i chca wykonczyc male firmy !!! mam w d.u.p.i.e ich 1000 zl obnizki !
Tak, zapewne. Wypij ziolka jakies, powinno pomoc.
 

mamery

New member
E&D napisał:
MM to sklep nie dla idiotow a ja jestem idiota i ide kupic Sharpa 37p50 do sklepu sasiada za 7500 zl , nie bede nabijal kasy , pazernym kapitalistom z zachodu, ktorzy opanowali nasz kraj i chca wykonczyc male firmy !!! mam w d.u.p.i.e ich 1000 zl obnizki !
Zobaczcie sobie te relacje TV http://www.pcworld.pl/news/news.asp?m=7&id=84333 i zastanowcie sie do jakiego stopnia czlowiek moze sie upodlic ?

Pozdrawiam
A Ja pójde za kilka dni i spokojnie kupie za 3999zł
 
Do góry