Wybierz napopularniejszy telewizor LCD w Polsce !

simon

New member
Witam wszystkich

Od trzech miesięcy śledzę to forum i postanowiłem się udzielić.
Ponieważ sam szukam telewizora LCD, a nigdy nie wydaję dużych pieniędzy bez zastanowienia to proponuję następującą zabawę.

Niech każdy kto już kupił telewizor napisze jaki wybrał MODEL.
I wystawi mu ocenę w skali od 1 do 10. Być może spowoduje to lawinowe zamówienia u sprzedawców na odbiornik wybrany przez większość osób, ale mam nadzieję, że oni sami nie włączą się "aktywnie" do zabawy aby wygrał ich ulubiony model.

Dodatkowo zakładam ankietę na pięć najpopularniejszych - moim zdaniem - telewizorów. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :!:

Oczywiście zabawa jest dobrowolna :)
 

simon

New member
To jest IMHO jeszcze za świeży model aby miał konkurować z innymi na rynku. Zresztą opierając się na otrzymanych ostatnio nagrodach pewnie by wygrał w cuglach.
 

chocio

New member
A propos ankiety...

simon napisał:
...zakładam ankietę na pięć najpopularniejszych - moim zdaniem - telewizorów...

Jeśli coś ma z tego wyjść, to dodaj więcej telewizorów. Listę możesz tworzyć choćby z odpowiedzi w Twoim wątku.

BTW, w ankiecie widzę tylko cztery pozycje!!!
 

helper

New member
Panowie, jest różnica pomiędzy najpopularniejszym (nabywanym najczęściej) i najlepszym (np. w danej wielkości)
My tu sobie głosujemy (sugerując się możliwościami i jakością) i nic nie wiemy o "popularnych" lcd sprzedawanych w Auchan, Makro, Tesco czy... pewnie niedługo w Biedronce.
 

simon

New member
Właśnie ten piąty miał być Sony KLV 32A10, ale mi nie chciało dodać następnej pozycji. Myslałem o jakiejś porównywalnej grupie odbiorników a w zakresie 32" jest największy wybór dlatego nie dodawałem nawet tych, które mnie osobiście interesują.

Chociaż teraz zaczynam się na nowo zastanawiać nad plazmą. I korzystając z okazji chciałbym zapytać kogoś kompetentnego (może nawet odpowie sam kiki) czy coś słyszeliście o plaźmie: SAMSUNG PS 42 S 5 H. Czy to jest warte wydania 2000 Euro. Za tyle można ściągnąć z Niemiec. U nas widziałem najtaniej za 9300 zł.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam do wydania 9000zł chcę kupić Plazmę Proszę o pomoc!!!

witam
moja propozycja
5 pkt. - Sharp GD1
4.pkt. - JVC C 50

Simon - otwórz nowy wątek - bo tu inny temat.
pozdrawiam
 
Do góry