przesunięcie obrazu 32R51B

wolfik

New member
witam wszystkich,
po przestudiowaniu wielu topicow, paru niezlych radach i tygodniach rozmyslania wreszcie sie zdecydowalem i zakupilem to cudo :) nie bede tu reklamowal zadnego ze sklepow ale szczerze powiem ze jestem zadowolony z obslugi przy sprzedazy jak i z samego telewizorka.
jest jedno ale...
puszczam sygnal z cyfry poprzez euro2, przez euro1 sieje mi strasznie zakluceniami obojetnie czy wlacze PAL czy RBG, zakupilem w miare konkretny kabelek ale nadal to samo,
ale nie w tym problem bo na jakosc obrazu przez euro2 bez RBG nie moge nazekac, sek w tym ze po kazdorazowym przelaczeniu z PC na CYFRE musze na nowo przesuwac obraz 16/9 na srodek poniewaz za kazdym razem ucieka mi calkowicie "do dołu", pisze tu oczywiscie o "powiekszonym" trybie wyswitlania.
Czy to jest normalne? Czy ktos sie juz z tym spotkal? jak juz raz ustawie i ogladam cyfre skaczac po programach to jest okey, ale jak przejde na PC i znowu na cyfre to na nowo musze sie bawic w ustawianie, poradzcie prosze bo jest to jedyna irytujaca pierdulka w moim nowym, swietnym nabytku :)
 
Do góry