czy warto pakowac sie w panasonica TX-32lx50

funiek

New member
na poczatek witam wszystkich

...no wlasnie tak czytam ,czytam i juz sam nie wiem co mam kupic
myslalem nad panaso. TX-32LX50 (5200zł), ale nie ma hdmi ,czy sam component wystarczy na przyszlosc ? a moze jednak wybrac sharpa 32p50
odleglosc 3,5-4m ,przedewszystkim kabel i DVD

z gory dzieki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp ze swoimi zaletami jest lepszym rozwiązaniem
złącza - możesz jeszcze przez wiele wiele lat korzystać z komponent. Jeśli - to jedyny powód wstrzumujący Cie przed zakupem Panasonica - to oczywiście kupuj.
Sharp z Palem lepiej się zaprezentuje.
pozdrawiam
 

funiek

New member
dzieki kiki , wiedzialem ,ze moge na Ciebie liczyc ;)

czyli sharp bedzie lepszym zakupem od panasonica ? i ta nizsza jego rozdzielczosc w niczym nie przeszkadza (HDTV) ?
sharp nie ma rowniez PIPu , PAPu itp bajerow no i to meczace czekanie na zmiane kanalow troche mnie zniecheca ...
powiedz prosze czy jest widoczna roznica miedzy odbiorem z kabla miedzy sharperm i panasonicem ... szczerze powiem ,ze z wygladu obstaje za panas. choc sharp tez mi sie podoba
 

ortax360

New member
Dixons - plazma za 3500 tys...

Zainteresui sie sharpem 32ga6e lub najnowszym panasoniciem 32lx500 jest super ,swietne kolory ,ostrosc , hdmi ,hd w 720 p pieknie działa ale jest drozszy o prawie 1000zł od 32lx50.
 

E&D

New member
Właśnie, dlaczego Sharp tak wolno przełącza kanały, i czy można wyłączyć to info zmienianego kanału , bo Pan w sklepie nie potrafił mi wyjaśnić :)
 

kenner

New member
czyli sharp bedzie lepszym zakupem od panasonica ? i ta nizsza jego rozdzielczosc w niczym nie przeszkadza (HDTV) ?
Sam stwierdziles, ze Twoj sygnal to kablowka i DVD. Dlatego tez Sharp do tych zastosowan bedzie lepszym wyborem. Natomiast jesli interesuje Cie HDTV to powinienes zainteresowac sie innym odbiornikiem.
 

funiek

New member
sharp 32gd7 i tuner cyfrowy

kenner napisał:
czyli sharp bedzie lepszym zakupem od panasonica ? i ta nizsza jego rozdzielczosc w niczym nie przeszkadza (HDTV) ?
Sam stwierdziles, ze Twoj sygnal to kablowka i DVD. Dlatego tez Sharp do tych zastosowan bedzie lepszym wyborem. Natomiast jesli interesuje Cie HDTV to powinienes zainteresowac sie innym odbiornikiem.

hmmm chyba masz racje bo ten tv bedzie w pokoju "dziennym" i do zwyklego ogladania powinien wystarczyc sharp ,a w przyszlosci (za ok. 2 lat ) czeka mnie kupno sporo wiekszego odbiornika wiec wtedy hdtv bedzie juz bardziej realne i dostepne...
 

ortax360

New member
Miałem sharpa 32p50 i smiało moge powiedziae ze np Panasonic 32lx500 odbiera z kabla i anteny lepiei niz sharp32p50 ma lepszą ostrosc ,kolory nie ma smuzenia .I wcale nie jest prawda ze sharp p50 to taki idealny do palu a inne lcd to juz nie bo maia inna matyryce . SHARP 32ga4e tez dbierał lepiei od 32p50 na kab.
 

ortax360

New member
Moim zdanie szkoda twoiei kasy na 32p50 bedzie sie denerwoał czasem zmiany programu , niepełną obsł HD itd . Jak chcesz Sharp to kup 32ga6e bedzisz o wiele bardzie zadowolony a cena t prawie taka sama.
 

funiek

New member
ortax360 napisał:
Moim zdanie szkoda twoiei kasy na 32p50 bedzie sie denerwoał czasem zmiany programu , niepełną obsł HD itd . Jak chcesz Sharp to kup 32ga6e bedzisz o wiele bardzie zadowolony a cena t prawie taka sama.

ja raczej obstaje za panasonem niz za sharpem ,tylko cena 32lx500 :( chcialem wydac delikatnie mniej

ile kosztuje sharp LC32GA6E bo znalazlem tylko 1 szt za 7499 :/
 

ortax360

New member
32GA4E model sharpa juz nieprodukowany z 2004 swietne lcd
ale miał kłopoty (moze akurat ten eg.) z detalami i jasnoscią ,Pan 32lx500 rozwiązał całkowicie moie problemy z obrazem . Cena 5999 w MM.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Lx 50 wg mnie jest udanym modelem, przy lx 500 danerwuje mnie "angielska mgła" jak sprawdzałem ten tv to dosłownie obraz był jak za mgłą, obok stały plazmy, lcd i na żadnym innym nie było takiego "efektu". W porównaniu z r31 ja bym obstawiał panasa lx50
 

ortax360

New member
Dziwne ja nie mam zadnei mgły na 32lx500 obraz ostry jak zyleta nawet zdiołem ostrosc o jeden , dvd i hd obraz idealny ostry widac wszystkie szceg. kolory bardzo zywe ,naturalne czern ok . jEST O WIELE LEPIEI niz 32p50 i 32ga4e .
ar2 moze miałes walniety lcd.
 

funiek

New member
ar2 napisał:
Lx 50 wg mnie jest udanym modelem, przy lx 500 danerwuje mnie "angielska mgła" jak sprawdzałem ten tv to dosłownie obraz był jak za mgłą, obok stały plazmy, lcd i na żadnym innym nie było takiego "efektu". W porównaniu z r31 ja bym obstawiał panasa lx50

juz sobie poczytalem o r32 i odpada
czy panason lx50 jest HD READY ? nie ma HDMI , czy po componencie uzyska sie to samo ?
 
Do góry