LCD Toshiba 32WL58P

TOmeKK

New member
Cześć,

Przed targami w Berlinie, szukałem danych o Toshibie.
.....56 ma analogowy tuner.
.....58 ma DVB-T, jeżeli dobrze pamiętam. Brak dystrybucji w Polsce, firmy od laptopów się do TV nie przyznają, kłopoty z ewent. naprawą.

Cena wtedy za 37 cali ok 1900 euro.

Ale tak naprawdę, po zobaczeniu go na IFA ( źrodłem była konsola ) to mi przeszło.

Może znowu tu na mnie napadną jak za JVC s60, i zaproszą do okulisty, ale to kwestia gustu. Jestem absolutnie za JVC ale serii najnowszej serii M (zanim Kiki skomentuje). S mi sie nie podoba i tyle, nie jestem daltonistą ani krótko-, czy dalekowidzem. Samsung 40M61 z 0,5 metra wygląda super, więc nie pieprzcie, że do JVC trzeba usiąść dalej. Moja sofa to 2,8 metra od ekranu - zmierzyłem A/V Yamahą, ale z bliska też chce mieć dobrą jakość, jak przemebluję albo oślepnę trochę?

Kiedyś w CRT Toshiba i Philips to było coś.

Teraz chociaż JVC i Toshiba użwają paneli Sharpa, to albo to nie te same panele, albo sterowanie jest ważniejsze.
Zresztą w zal od rozmiaru, dostawcy są różni, inni do plazmy.
Philips i LG dla mnie to pomyłka.

Wg mnie najlepsze LCD to Sharp i Samsung.

Jak chcesz zobaczyć Toshibę, to jest marka popularna w UK i w Niemczech ( trochę mniej - niskie ceny ).

Mam nadzieję, że nikt ci nie napisze: jaki sygnał, jaka odległość, w tej klasie cenowej to polecam starego samsunga i starego analagowego sharpa. :D

Nie chciałem cię rozczarować, ale rozumiem, że mogło być z czasem gorzej.

Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Na targach w Berlinie sensacji - nie robił . Trzeba poświęcić kilka godzin - aby choć kilka słow powiedzieć na temat danego ekranu.
Jestem w podziwie jeśli ktoś na podstawie rzutu okiem - wydaje stanowcze opinie.
Osoby które biorą udział w pokazach - mają podobną opinię.
Czekamy z niecierpliwością na serię M JVC. JVC Polska - kluczy z informacją. A cena powinna być dobra.

Mieliśmy gości którzy obracali się od lat po profesjonalnych studiach telewizyjnych. Postanowiliśmy - bywalcom i znawcom przekazać nasze sposoby porównań. Trochę byli zdziwieni .Jeszcze większe zdziwienie wywołała różna jakość ekranów. Wybrali jako wg. nich najlepsze -plazmę Panasonica i LCD JVC.

Ale podkreślam zawsze ,że najważniejsza jest własna akceptacja telewizora.
Co do Toshiby - czynimy starania o jej pozyskanie.
Jest w Polsce przedstawiciel Toshiby.Współpracowaliśmy z nim kilka lat. Więc zapytamy o ten model.
Pozdrawiam
 

TOmeKK

New member
Projektor Panasonic PT-AE700U-EC + komputer (dlugie)

@ortax360

Toshiby 32 i 37 cali wersja ....56 z tunerem analogowym są w MM Ostrobramska. Zobacz sam, niczego innego się nie doczekasz.

Chyba się nie myliłem.

Pozdr.
 
Do góry