Czy ktoś kupił 37 GA6 w MM Okęcie

TOmeKK

New member
Właśnie podobno w tygodniu zeszły wszystkie 4 sztuki, czy ktoś z forum to kupił, chodzi mi o wrażenia z pierwszej ręki a nie z testów, których jeszcze nie było.

Ponieważ nie wiadomo jaki DVB-T tuner u nas kompresja MPEG-2 czy -4, to ten telewizor to wg mnie lepszy wybór niż GD7. Cena wysoka jak to w MM.

Cena była 9999, 32 cale za 7 tys.


Pozdr.
 

TOmeKK

New member
Poprawiłem tytuł. To jest właśnie adres o którym napisał Janunio.
Jedyny adres w MM/S w krórym goście znają podstawy, mają dobry sygnał i nowości. Pozdrawiam jeżeli czytają.


Pozdr.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Potwierdzam słowa Janunia. Byłem w piątek po południu i gościu mi tak wszystko pięknie wytłumaczył. Podziwiałem wiele podłączonych nowości, sygnał przyzwoity, oczywiście wiadome demka chodzą tam gdzie mają chodzić. Zachwalał Samsunga B51 i Sharpa 37" siódemkę. Stoisko wypoasione jak rzadko w MM (a bywam w wielu miejscach w kraju).
BTW: Widziałem wczoraj w Poznaniu w MM (Franowo) wreszcie Samsusia M61 na żywca podłączonego do kiepskiej kablówki (tu nie znają sie na rzeczy). Oczywiście nie zachwycił mnie, choć przez pół godziny kręciłem wszystkimi opcjami. Poza tym zrobił na mnie kiepskie wrażenie z powodu zakurzonej ramy. Ten czarny, błyszczący plastik chyba nie jest najszczęśliwszym wyborem. Korz będzie przyciągany na maxa. TV wyglądał jakby ktoś nim podłogę wytarł.... Upadł mój idol... nie wiem co teraz kupować :-(
 
Do góry