Kiedu PREMIERA HD kto wie

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Na targach w Berlinie - pani twierdziła ,że raczej w Grudniu - niż zgodzie z zapowiedziami . pierwszy obiecany termin już minał/ 1. X.2005/
pozdrawiam
 

wyciu

New member
odnośnie startu pakietu Premiere HD to oficialny start jest 19 listopad (sobota ),a w pakiecie mają być 4 kanały.

München, 31. August 2005. Als erster Sender in Deutschland und Österreich startet Premiere am Samstag, 19. November 2005, ein spezielles Programmangebot im hochauflösenden Fernsehformat HDTV (High Definition Television). Als erste HD-Sendung zeigt Premiere die Live-Übertragung des Bundesliga-Klassikers 1. FC Köln – Schalke 04. Unter der Dachmarke PREMIERE HD bietet Premiere drei HD-Abonnements an: PREMIERE HD FILM (Spielfilme und Serien), PREMIERE HD SPORT (nationaler und internationaler Spitzensport) und PREMIERE HD THEMA (Dokumentationen von Discovery). Die HD-Abos sind als Zusatzabonnements in Verbindung mit dem jeweiligen Premiere Standardabonnement erhältlich. Kombiniert mit PREMIERE KOMPLETT gibt es alle drei Abos bereits ab 12 Euro pro Monat. Zur Markteinführung bietet Premiere die neuen HD-Abos in einer Promotionphase bis Mitte Januar 2006 kostenlos an. Voraussetzung für den Empfang sind ein für PREMIERE HD geeigneter Digital-Receiver sowie Flachbildschirme oder Projektoren, die das Gütesiegel „HD ready“ tragen. Premiere sendet die HD-Programme im neuen Kompressionsverfahren Mpeg4/H.264, das erstmals einen breit angelegten Sendebetrieb von HDTV-Kanälen zu wirtschaftlich tragfähigen Bedingungen ermöglicht. Für PREMIERE HD setzt Premiere auf beste Bildqualität und strahlt die Programme im Format 1080i aus. PREMIERE HD startet zunächst via Satellit, die Verbreitung via Kabel ist bis zur Fußball-WM 2006 geplant. [...]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
extra
teraz trzeba się zakrecić koło tunerai kart kodowych
12 Euro za HD / 4 programy/ + pakiet podstawowy
Ciekawe czy obejmuje swoim zasiegiem cała Polskę ?
 

janunio

New member
Bez reklam
Wiadomość z 09.09.2005 a więc późniejsza niż cytowana przez Wycia mówi, że startują 01.11.2005 to jest poniedziałek za dwa tygodnie.
Zapytałem ich o zasięg a także czy będą wersje angielsko języczne ( niespodziewam się, no może DISCOVERY HD )
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czy ktoś kupił 37 GA6 w MM Okęcie

Już gdzieś pisałem. Rozmawiałem z nimi na targach w Berlinie i powiedzieli, że zasięg jest bez problemu, o wersje angielsko języczne, też pytałem i odpowiedziano mi, że najprawdopodobniej będzie tak jak do tej pory w pakiecie Premiere, czyli, że niekróte programy mają możliwość zmiany języka, lecz nie jest to jakiś standard.

Wtedy data startu kanału podawana była na 19 listopada.
 

janunio

New member
Bez reklam
Poczekajmy więc na ich aktualne stanowisko. Może mi odpiszą.
Zorientowałem się, że pytanie poszło do chairmana. Trochę za wysoko.
Ar2 sprawdzcie moźliwość dekoder i karta akcesyjna.
Jak nie Wy to ja sam.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Postaram się to zrobić, ale nie obiecuję bo potrzebne jest konto w niemieckim banku aby nabyć premiere.
 

janunio

New member
Bez reklam
Zasada depozytu handlowego.
Człowieku myśl handlowo.
Jeżeli produkt jest niepewny (np. PREMIERE HD), wtedy wychodzisz z ofetrą współ dzielenia ryzyka.
Ty dajesz kanał marketingowy (tubę informacyjną) oni niczego nie ryzykując robią wypożyczenie handlowe.
Nadmiar produkowanego "na zapas" hardaware w niepewnej fazie sprzedaży plasują w Polsce.
Oni nic nie ryzykują pod warunkiem, że jesteś transparentny organizacyjnie i ksiegowo.
Ar2 działaj.
Chyba, że HDTV to lipa.
Walcz o promocje na "ubogim polskim rynku.
 

arsenal

Moderator
VIP
Słyszałem o jakiejś dyrektywie unii europejskiej odnośnie zakupu kart do tv kodowanych poza granicami kraju nadawcy. Do tej pory było to albo niemożliwe lub bardzo trudne. Jeśli się to zmieni, niewykluczone, że obok kart naszych " cyfrowych " platform będzie można kupić subskrypcję na SKY lub PREMIERE.
 
Do góry