Samsung Le26R51B.....X??Prosze o rade co do LCD.

izon

New member
Witam chodziłem po internecie z dwa tygodnie poszukując modeli lcd jakie bym mógł ewentualnie kupić.Mój wybór padł na LE26R51B
Jakież bylo moje zdziwienie kiedy w media markt zobaczylem model LE26R51BX prosze mi powiedziec co ma znaczyc ten X na koncu i czy ten model rozni sie czyms od podanego wczesniej prze zemnie.

Prosze również o opinie na temat modelu LE26A41B i czy jest on w czymś gorszy od LE26R51B.Milo by bylo jesli by ktos podal mi jakies dobre lcd do 4000 tysiakow ktory by sie dobrze sprawowal jako telewizor do cyfry+,dvd oraz w niedalekiej przyszlosci do xboxa 360.

Z gory bardzo dziekuje za wszelkie rady.Pozdrawiam
 

_jacob_

New member
mam samunga LE26R41B, jest fajny i prosty w obsłudze, nie mogę narzekać, aczkolwiek patrzę z punktu widzenia amatora, który wcześniej posiadał 20calowego Hitachi (ilość cali odpowiadała ilości lat czyli 20 :p), w porównianiu do niego różnica kolosalna.
Mam znajomego w MM i kazałem sobie podłączyć obok siebie 41B i 51B - nie zauważyłem różnicy w TV, zdjęciach i DVD więc wybrałem tańszego 41 - można go już dostać od 3700zł, szukaj w necie, możesz sprawdzić Sharpa p50, też niezły, większość pisze że lepszy - nie widziałem, więc nie zabieram głosu, pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Do telewizji - lepiej sprawuje się Sharp 26 P 50 /3799/

Przy testach - seria R 51 - gra lepiej niż seria R 41
/mniejsze smuzenie - wieksza dynamika/ . W obrazach dynamicznych - różnic nie ma . 26 R 51 - dobra cena to 3879 zł
pozdrawiam
 

izon

New member
A jak sie ma tv z serii r51 co do szybkosci wysietalnego obraz??Bo ten tvik jak juz wspomnialem ma być nie tylko do zwykłej telewziji-mam cyfre + ale także i do dvd oraz nowego xboxa i chce mieć 100% pweność że dobrze poradzi sobie z tymi trzema rzeczami.Drugim pytaniem jest czy jak mam 2,5 meta odleglosci od tv to lepiej zainwestowac w 26 czy 32 cale??I mógłbyś coś jeszcze powiedzieć Kiki o tym Sharpie o ktrórym wspomniałeś??
 

Crisrz

New member
Sorrry za pierwszy topic to chyba trema
mam ten sam problem jaki kupic Lcd 26 cali
odleglosc 2m TV cabel Aster i czasami DVDi
moje typy to:
Sharp LC-26 GD7E 1377E
Sharp LC-26 GA3E 1529E 5400zl
Sharp LC-26 GA6E 953E
Sharp LC-26 P50E 774E 3799zl
JVC LT-26C50 999E 4499zl
JVC LT-26S60 1060E 4698zl
Panasonic TX-26LX500 1349E 5575zl
No i mam problem licze na wasz obiektywizm

Ps :ta pierwsza cena to euro druga w zlotowkach takie namierzylem w internecie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Z tej serii najlepiej w testach wypadły :
Sharp GD 7
JVC C 50
JVC s 60
Panasonic LX 500

2,5 metra z cyfry- można spokojnie oglądać z 32"LCD
dvd - bez problemu
Jak bedzie z xboxa - nie wiem. Jak wejdzie ,będzie dopiero można swtierdzić naprawdę jak jest
Sharp 26 P 50 - chodzi lepiej o Samsunga w pal /ma taką matrycę/
Ale ku zdziwieniu innych super chodzi w HDTV.Ma proporcjonalną kompensację /a nie procentwą jak w ntsc.
Sharp produkowany jest w Japonii. Widać to po samym wykonaniu.

pozdrawiam
 

Crisrz

New member
Dzieki za wypowiedz
Bylbym zaiteresowany sharpem 26 gd7
lub 26ga6e ze wzkazaniem na ten ostatni ale
niestety nigdy ich nie widzialem na zywo i nie moge namierzyc ich w polsce w internecie wiec
nawet nie znam cen
Moze ktos z was ma wiecej informacji o nich
 
Do góry