Samsung LE32A41B

Kakasz

New member
Swego czasu dokladnie przyjrzalem sie temu modelowi - I niestety DRAMAT! Obraz jest do kitu (gdzie sa czernie ?) a smuzenie z kabla na poziomie NIEAKCEPTOWALNYM!
 

adrian

New member
Witam,
Troche się podłamałem. Słyszałem od kilku osób, co prawda posiadających model samsunga le 26a41, że wszystko jest całkiem , całkiem. Może kłamali, bo głupio im się przyznać?? Czy naprawdę jest duża różnica pomiedzy serią "a" a serią "r"?? W cenie napewno. Od miesiąca próbuje się zorientować o co wym wszystkim chodzi i z każdym dniem mam coraz większy mętlik w głowie. Najważniejsza dla mnie jest, aby wymażony, duży monitor (26-32`) dobrze spełniał funkcję monitora. Pomocy. Czy ktoś jeszcze miał przyjemność testować te samsungi? Prszę napiszcie prawdę i tylko prawdę, nawet tą najgorszą, zanik zrobię coś głupiego.

pozdrawiam,
adrian
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
mam jeszcze jedną sztukę
mogę Ci tanio odstapić. Fakt gra słabo. Ma duży czas reakcji .Super odbiera ale z HDTV.
Dla Twoich celów - Extra współpracuje z kompem.
Ale z kabla - słabo.
Podobnie się ma z LCD 26 a 33- z kompa super jako monitor -super . Ostatnio kilka osób poszukiwało ten model.
Jako jedyne te ekrany chodzą z rozdzielczoścą natywną po złączach d-sub. Czcionki trzymają tez super. W tych celach - extra.
pytaj się o ceny .
pozdrawiam
 
Do góry