jak to jest z tym DAEWOO DLP-32D1LPS

dzural

New member
Witam !

Wczoraj bylem w AVANS-ie i ogladalem podlaczone tam LCD-ki stal tam miedzy innymi DAEWOO DLP-32D1LPS do ktorego byl podlaczony sygnal HD (nie wiem jakim kablem ale chyba HDMI/HDCP albo DVI trudny byl dostep poza tym za bardzo sie jeszcze nie znam na tych zlaczach) z drugiego telewizora obok. Musze powiedziec ze jak na moje wymagania i gust obraz ZYLETA. Nie wiem co o tym myslec. Moze ktos mial do czynienia z tym LCD.

Druga sprawa to interesuje mnie opinia i informacje na temat THOMSON 32LB115B5. I bynajmnie nie stwierdzenia typu "nie warto, nie pchaj sie w THOMSONA" tylko konkretna informacje DLACZEGO NIE albo DLACZEGO TAK.

Potrzebuje telewizora LCD 32" do ok 4500 tys ktory bedzie dobry do: kablowki, DVD/DivX, konsoli PS2, komputer. Cos optymalnego i w rozsadnej cenie (maxymalny poslizg do 5000 tys).

Za informacje z gory dziekuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Decyzja neleży zawsze do Ciebie.. Przecież to Twoja akceptacja jest najważniejsza
do 5000 tyś to już kupisz niezły 32"
32. Thomson lb 120 - 4699
32 R 31 Samsung 4699
32" LG LZ 50 4239
to optymalny wybór
pozdrawiam
 

dzural

New member
Witam !

Dzieki za odpowiedz. Czy te wymienione przez Ciebie modele sa w pelni przygotowane/kompatybilne z HDTV, czy osiagaja 1080i i ktory z nich ma najkrotszy czas reakcji oraz jakie posiadaja zlacza do ktorych mozna podpiac sygnal. Z gory dzieki za odpowiedz.


P.S. Kiki, jestem z Gorzowa Wlkp. jakie szanse sa na pokaz ktory oragnizujesz, moze organizujesz gdzies w poblizu.
 
Do góry