Sony KLV-S32A10E

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Szukajcie a znajdziecie:
klik


Jeżeli chcesz Sony'ego to bierz V10, S ma za duże rozmycia na krawędziach , chyba, że widziałeś w akcji i Tobie odpowiada.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
extra wypowiedź - jeśli widziałeś /łaś/ i Ci odpowiada /dobra cena 5750/ - to oczywiście kupuj .
Dla mnie brakuje - w testach koloru czerwonego i denerwujące są drgania krawędzi obrazu i obrazu zatrzymanego.
TV Sony V 32A 10 - extra jakość ale cena znacznie wyższa.
W cenie ok. 6.000 zł lepiej prezentuje się Panasonic 32 LX 500,
Sharp ga 5, Sharp P 50 , JVC S 60 , Samsung 32 M 51, R 51.
pozdrawiam
 

aquitaine

New member
lg rz 32 lz 50 za 3.399 zł

Z wymienionych modeli, który wypada najlepiej na kablówce, DVD i konsolach do gier. Odległość ok. 2,8 - 3 m. Najlepiej z opcją zawieszenia na ścianie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
największą płynnośc ma JVC S 60- ale jest on ze starszej klasy/ droższy/. Wiec pozwala na odbiór słabszych sygnałów, ma lepszy czas reakcji, pełne wyposażenie ,które będzie potrzebne do gier oraz foramatowanie - do kablówki.
pozdrawiam
 

the_naturat

New member
jaki LCD 15-17'' (max.20'') i dlaczego ?

aquitaine napisał:
Co myślicie o telewizorze sony KLV-S32A10E? Jak go oceniacie? Z wyglądu prezentuje się bajecznie...

Jestem fanem sony i upatrzylem sobie ten model glownie za posiadane wejscie PC i jego cene (oczywiscie w porownaniu do innych sony). No i ladnie by sie komponowal razem z cala reszta w pokoju. Ale...
czemu te debile biorac tyle forsy daja absolutne minimum wejsc urzytkownikowi. Tylko SxxA10 ma wejscie PC a Vxx czy Wxx juz nie ma. Porownujac to do innych shit'exow za polowe miejsze pieniadze i posiadajacych pelna game wejsc troche mnie to zalamuje.
Kolejna rzecz to bylem w weekend w sklepie dla idiotow aby porownac sobie obraz wszystkiego co tam maja i byl tez S32A10. Wszystkie TV mialy to zrodlo sygnalu co pomagalo w prownaniach. I troche sie rozczarowalem tym sonym. Ogolnie TV dzielily sie na takie, ktore pieknie wyswietlaly ostry obraz na, ktorym znaki stacji i wszystkie inne napisy byly ostre jak w PC'cie; oraz na takie na, ktorych ostre objekty posiadajace krawedzie byly rozmazane. Co dziwne rozne modele tej samej firmy (np.Sharp) strasznie sie roznily. Jeden wyswietlal napisy, ktore az razily ostroscia podczas gdy inne rozmazywaly.
Bylem zalamany widzac reklame HDTV podczas, ktorej obraz byl podzielony na dwie czesci w, ktorej lewa przedstawiala normalny obraz a prawa HDTV. O ile na tych "ostrych" TV faktycznie widzialo sie o co chodzilo marketingowcom, to na tych co rozmazywaly nie bylo zadnej roznicy - obie polowki wygladaly identycznie "nie ostro" i roznily sie jednie troche kolorami. Gdybym byl laikiem i widzial tylko ta rozmazana reklame to bym omijal HDTV szerokim lukiem.
A sony niestety nie nalezal do tych ostrych. Stanowil trzecia grupe w, ktorej obraz byl ostrzejszy niz w innych "rozmazancach" ale nie byl tak ostry jak panasonic, ktory stal obok.
Z tego co zauwazylem to mial troche innaczej ustawione skalowanie (na Auto) niz inne TV ale probowalem wszystkich 4 czy 5 opcji i zadna z nich pozwala ustawic ostrago obrazu czy tez obrazu o takiej rozdzielczosci jakiej byl sygnal wejsciowy (jeden do jednego).
 

aquitaine

New member
Dlaczego Panasonic 32 LX 500 a nie Panasonic LX 50?
Dlaczego JVC S 60 a nie JVC C 50?
Napewno jeden z tych czterech.
Kiki, W jakiej cenie można u Was kupic te modele?
 

RoMi

New member
kiki napisał:
Ostatnia dostawa z JVC wsparta jest - tuneramy HDTV /gratis/
Wszystko zależy do czego bedziesz używał.

Witam,
Czy to oznacza że kupując LCD JVC można otrzymać gratis ?
Jednocześnie proszę o odpowiedź czy obecnie najczęsciej omawiani na forum producenci dorzucają coś extra przy zakupie TV LCD w Polsce?. pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
the_naturat
co do Sony to ja mam inne uwagi:
1.Chodzi tak samo ostro jak Panasonic - widać coś pokręcili.
2.HDTV chodzi rewelacyjnie na tym ekranie
3.Jeśli jesteś fanem Sony - to różnice w obrazie dynamicznym przy normalnym syganale są niewielkie.
4.Wiekszy problem - drgania krawędzi przy zatrzymanym obrazie.
5. Mając cenę 5750 - jako fan Sony, sprawdź dobrze porównanie
6. Nie ma rozmazań / to znów kombinacje/

.
Sharpy oczywiście chodzą różnie zależy od modelu.
W klasie cenowej mają przewagę

Przed zakupem podaj warunki jakimi dysponujesz?
Jakie środki ?

zaproś na pokazy w domu.


Romi -
Gratisy to sprawa wewnętrzna Firm.
Będzie kilka ciekawych promocji - wkrótce.

Nasi klienci otrzymuja sporo extra prezentów.
I raczej nie stanowi to dla nich zmartwienia.

Tuner satelitarny HDTV - ja używam do porawienia jakości sygnału, do większej radości z ogladanych programów, do demonstracji, do wielu funkcji -audio, pip, zapowiedź programu, zmiany częstotliowści nadawania, wyboru ulubionych programów ,korzystanie z dźwięku 5,1 , z filmów kodowanych HDTV oraz niekodowanych na 2 satelitach.
Do lepszego obrazu pal po komponencie lub HDMI.
Jak dla mnie to wystarczy.
Biorąc pod uwagę ,że w Europie te tunery kosztują ok. 2000 zł - a nawet 800 euro/np. w Holandii/ - to wygląda to nie źle.
pozdrawiam
 

aquitaine

New member
Co proponujecie ?

Jeszcze jedno istotne dla mnie pytanie.
Czy telewizory:
panasonic lx 500 oraz
jvc s 60
mają możliwość zawieszenia na ścianie? Widziałem w sklepie, że mają one dosyc dużą i niepłaską tylną część obudowy.
Prawdę mówiąc bardzo mi zależy na tej mozliwości. Jeśli takiej opcji nie mają proszę o propozycje porównywalnych jakościowo modeli, które moga wisieć.
Z góry dziekuję.
 

the_naturat

New member
kiki napisał:
1.Chodzi tak samo ostro jak Panasonic - widać coś pokręcili.
2.HDTV chodzi rewelacyjnie na tym ekranie
3.Jeśli jesteś fanem Sony - to różnice w obrazie dynamicznym przy normalnym syganale są niewielkie.
Hi Kiki,
dzieki za wyprostowanie, sprawdze wszystko jeszcze raz.
Te znaki graficzne czy texty wydawaly mi sie bardziej ostre na panasoniku najprawdopodobnie dlatego bo sony przeskalowywal obraz. Na panasoniku widzialem male pasy na dole i gorze, podczas gdy obraz na sony wypelnial cala powierzchnie. Ustawienia byly na "auto" czy "best" i probowalem wszystkich jakie byly ale efekty byly jeszcze gorsze. Zadna z nazw opcji nie przypominala mi "1:1" czyli wylaczanie skalowania :( wiec moze na nia nie trafilem. Wlasnie sciagnalem instrukcje wiec poszukam i przejde sie jeszcze raz. Dzieki za info bo juz chcialem olac ten LCD.
kiki napisał:
4.Wiekszy problem - drgania krawędzi przy zatrzymanym obrazie.
W wiekszosci bylyby to filmy z PC, ale bylo by milo pouzywac go do wyswietlania desktopu windowsa, ktory jest statycznym obrazem. Czy w tym przypadku krawedzie tez drgaja?
kiki napisał:
Przed zakupem podaj warunki jakimi dysponujesz?
Jakie środki ?
Odleglosc niecale 3m. Cena ok. 6k (max.8k w przypadku gdy jakis drozszy model bedzie mial jakas ceche za, ktora faktycznie oplaca sie doplacic roznice. Np. Full HD ;)
To mam tez pytanie o optymalna liczbe cali dla TV przy odleglosci niecalych 3m. a) super sygnal z PC czyli >720 lini b) tragiczny sygnal z kablowki.
kiki napisał:
zaproś na pokazy w domu.
Najpierw wolalbym zawezic zakres swoich rozbieganych mysli co by dupy niepotrzebnie zawracac :)

dzieki,
pozdrawiam
 

aquitaine

New member
Ufff!! kupiłem Pioneera 436 XDE ale nie mam instrukcji PL.

Jeszcze jedno istotne dla mnie pytanie.
Czy telewizory:
panasonic lx 500 oraz
jvc s 60
mają możliwość zawieszenia na ścianie? Widziałem w sklepie, że mają one dosyc dużą i niepłaską tylną część obudowy.
Prawdę mówiąc bardzo mi zależy na tej mozliwości. Jeśli takiej opcji nie mają proszę o propozycje porównywalnych jakościowo modeli, które moga wisieć.
Z góry dziekuję.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
aquitaine- możesz wieszać
każdy Lcd każdej firmy jest przygotowany do wieszania
koszt uchwytu - 399 lub 499 zł


the_naturat
sprawdzę wszystkie Twoje uwagi do tego lcd
ale wrzuć w poniedziałek na skrzynkę Twoje wątpliwości
locoloco@go2.pl
pozdrawiam
 

Szymon72

New member
Właśnie obdzwoniłem kilka sklepów RTV Euro AGD i wszędzie ten telewizor kosztuje 6790 zł. Napisz skąd masz takie wieści o cenie 4999.
Pozdrawiam
 

Gatekeeper

New member
to fakt,

idzcie sobie do "sklepu dla idiotów" i pobawcie się "S'ką" i "V'ką" a zobaczycie różnicę. w serii "S" nie ma prawie żadnej regulacji parametrów obrazu i ogólnie bieda
 
Do góry