Który wybrać?

f5k

New member
Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu rozglądam się za telewizorem LCD, jakis czs temu wypatrzyłem
Samsunga LE23R51B i pomyślałem że to najlepszy wybór, ale kilka dni temu wyczytałem że ten model
syczy(szymi) i jest to wada fabryczna i w związku z tym postanowiłem rozejrzec sie za innymi LCD,
LE26R51B podobno nie szumi ale cena jest znacząco wyższa, gościu w sklepie doradził mi takie modele:
JVc LT 23B60, LG RZ23L250, ale nie jetem co do nich przekonany. Który z tych modeli kupić albo jakis inny?
Telewizor ma służyć przedewszystkim do gier(Ps2, w niedługiej przyszłości Ps3), telewizji, DVD( również HD DVD) do obsługi komputera jako monitor(zabrzmiało to super laikowo).
Pasowałoby więc by żeby nie smużył wcale. Będę wdzięczny za każdą radę. POMOCY.
 

f5k

New member
Dzięki

Dogadałem się z szefem sklepu że sprowadzi mi samsunga le23r51b i jak nie będzie szumiał to go biorę jak nie to wybiore coś innego w tej samej kwocie.
 

f5k

New member
No więc... kupiłem tego Samsunga LE23R51B i wszystko byłoby w porząsiu gdyby nie ten cholerny szum :x (a właściwie to nie szum tylko syczenie), a poza tym wszystko git oprócz tego że sie dawno przyzwyczaiłem że jak gram to nie ma smużenia i dlatego czas reakcji matrycy 12 ms(ciężki zauważyć ale lekko czasem smuży), więc dziś może uda mi się go wymienić na TV z 8 ms i bez żadnego syczenia. I tu znowu dylemat: do 3400 musze TV LCD wybrać(jeśli wogule uda mi się wymienić), więc mam chyba to wyboru JVC 23C50, JVC C60(tutaj na forum te modele są zachwalane a wszególności C50 i mają 8 ms więc nie powinienem być tym razem zawiedzony). Prosze o ewentualne rady pilnie.
 
Do góry