IIYAMA

wozim

New member
Witam, od pewnego czasu śledze to forum. Postanowilem dolaczyc do Was.

Czytam uważnie opinie dot. sprzętu. Dużo mogę poczytać o markach Sharp, JVC, Panasonic, Sony czy Samsung i innych producenów telewizorów, ale pomimo poszukiwań nie udało mi się nic znaleźć na temat marki IIYAMA.

http://www.iiyama.pl/default.asp?SID=&NAV=236&PCAT=14

Patrząc na parametry - wyglądają obiecująco - zwłaszcza modele 30 i 32 cale. Ceny bardzo przystępne...
Dotychczas na żywo w akcji przez kilka chwil miałem okazję podziwiać model ProLite C300WT. Na pierwszy rzut oka wygląda to całkiem nieźle, ale niestety nie miałem bezpośredniej możliowości porównać jakości obrazu modelami oferowanymi przez pozostałe w/w marki.
Czy ktoś z Was zetknął się z tym sprzętem lub jest posiadaczem i może się podzielić własnymi doświadczeniami?

Jestem na etapie dokonywania wyboru.
Zastanawiam się nad LCD 30" - 32".
Odległość od ekranu - ok 3-3,5m
Źrodła - Kablówka, PS2 za jakiś czas PS3, Komputer


:?:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ta marka pojawia sie i znika nawet z MM
widocznie nie do wszystkiego mozna dokladać aby utrzymać poziom cen. Niestety marka nie cieszyłe się dobrą opinią uzytkowników. Trafiło do nas kilku klientów , którzy szukali zbytu na swoje nowo zakupione cacka , zwabieni reklamą.
Ja osobiście poza MM nie spotkalem tej marki. Ponieważ w MM wszystko gra tak sobie/slaby sygnal/ ,wiec nie moge wyciągnąć żadnych wniosków.
Niestety ten lcd nie leży w naszym kregu zainteresowania . Uważamy ,że w tych cenach lub zbliżonych mozna nabyć lepszej jakości sprzęt.
ale decyzja należy do Ciebie
podrawiam
 

wozim

New member
kiki napisał:
Niestety ten lcd nie leży w naszym kregu zainteresowania . Uważamy ,że w tych cenach lub zbliżonych mozna nabyć lepszej jakości sprzęt.
ale decyzja należy do Ciebie
podrawiam

I bardzo dobrze. Cena to sprawa ważna, ale drugorzędna. Bardziej zależy mi na stosunku jakość/cena. Wg. parametrów katalogowych wyglądało to zachęcająco. Zabrakło mi tej marki na Waszej liście, stąd moje pytanie.
Lektura tego forum na pewno pomoże mi w dokonaniu wyboru. Teraz mam jasność, że jednak warto skoncentrować się na markach uznanych i leżących w kręgu także moich zainteresowań :wink:

W międzyczasie wracam do lektury pozostałych wątków i z niecierpliwością czekam na wyniki testów.

:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
być może to nie zła , czy nawet dobra firma obcenie, ale bez możliwości konfrontacji się nie wypowiadamy.
Może uda się dostać do testów taki egzemplarz. Ale na dziś mnostwo pracy z sestemem testów ekranów na które jest najwięcej zapytań.
pozdrawiam
 
Do góry