różnica 32p50 a 32ga5e

barpoz

New member
witam

czy mógł by ktoś opisać różnice jakie są miedzy tymi sharpami czy ktoś przeprowadził testy tych dwuch modeli

pozdrawiam
 

Glova

New member
Ja poprosze o roznice we wspolpracy z PC. Chodzi o wykrywanie w systemie (WinXP), rozdzielczosc z karty graficznej (generalnie sposoby podpiecia np. hdmi, s-video, d-sub), odtwarzanie DVD, DIVX, moze jakas gre jezeli macie mozliwosc.
Na moj gust GA5 powinien byc lepszy ze wzgledu na matryce. Ale czy na pewno?


Pozdrawiam
 

barpoz

New member
Sprawdzałem

witam
głównie na odbiór z kablówki i dvd odległość 3,5m jak elentualnie można się umówić na pokaz w domu


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
32 p 50 - będą jutro , 32 Ga 6 - nowy model w extra cenie -
będzie za cztery dni.
Porównamy obydwa jak przyjdą /również z kopma/. Pamiętaj jednak ,że jest duża różnica ceny.
pozdrawiam
 

barpoz

New member
witam

czy jest jakiś lcd konkurujący z 32p50 do 6000zł oczywiście w tej samej wielkości nie chcę więcej przeznaczać bo to się robi zaraz drabina bo jak dodam znowu 500zł to będzie lepszy a jak znowu 500 i tak bez końca. Byłem już zdecydowany co do tv jakiego mam kupić aż do momentu wejścia na forum i potężny mętlik więc chcem zamknąć sprawę i będę wdzięczny jęśli ktoś odpowie na pytanie czy jest coś jeszcze godnego do polecenia w tej cenie ???


pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze nie spotkaliscie się z hasłem wymiana na drodze handlowej. Sprzedaż z Allegro jest obciązona takim ryzykiem.
Kupujesz - np plazmę 50 "Pioneera z gawrancją i serwisem oraz fakturą vat - od polskiego dystybutora. Cena 19999 zł
Na allegro - 17500 zł - z gwrancją Euro - nie honorowaną w Polsce.
Plazma ulegla awarii. Ktoś musi zabrać - ją od Ciebie. Dostarczyć na własny koszt do Niemiec.
Serwis wydał opinie - zwrot pieniędzy lub wymiana na drodze Handlowej- czyli od kupującego.
W Polsce chronią Cie przepisy i wszystkie tego typu sprawy są wykonywane zgodnie z procedurą.
Spotykam się , rozmawiam z klientami ktorzy mają takie problemy.
jest tego stosunkowo mało. Ale oby Was to nie dotykało.

Jesteśmy z wieloma firmami z UK, Holandii i Niemiec po rozmowach .
Też myslą jak usprawnić logistycznie ten problem. A chociaż są to duże koncerny ,również międzynarodowe - odpowiedzi od ręki nie dały.

Wracajac do tematu.
Czekam na Ga 6 - w Sharpie miła pani powiedziała ,że z uwagi na olbrzymi ruch w LCD - poprostu się nie wyrabiaja - Triry przyjadą z kilkudniowym opóźnieniem.

Czekamy.

Porównanie zostanie dokonane zgodnie z zapotrzebowaniem.
Musisz jedynie poczekac jeszcze dwa trzy dni
pozdrawiam
 

barpoz

New member
ampli Harmana/Kardona

witam

dzięki za ostrzeżenie ja jestem daleki od kupowania na allegro czegokolwiek powyżej 2oo zł i w zadziwiającej promocji.
wracając do tematu widziałem w euro 32ga5 za 5999 i tak się zastanawiam co wybrać skłaniam się dalej przy p50 z względu na to że 40-50% będę oglądał kablówkę z czasem c+ czy mój wybór jest trafny czy ta mała rozdzielczość nie spowoduje że za 3 lata tv będzie do wymiany pomuście w wyboże do 6k.


pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
seria P 50 - bez żadnych wątpliwości chodzi lepiej niż seria Ga 5.
Nie tylko w Palu
Nie ma tu nic do rzeczy rozdzielczość natywna jeśli nie maszmozliwości wykorzystanie jej do określonych czynności.Ważny jest sposób kompensacji ,który na wieksze znaczenie niż mu się przypisuje..
LCD 32 P50 - jest przygotowany do współpracy ze wszystkimi systemami i urządzeniami na kilka dobrych lat w przód. Porównania obrazów HDTV i Pal pokazywały wyższość lcd p 50.
Seria Ga 6 - przyjdzie na testy za dwa dni. Powiemy jak się będzie prezentować.
pozdrawiam
 

bankroot

New member
barpoz napisał:
witam

dzięki za ostrzeżenie ja jestem daleki od kupowania na allegro czegokolwiek powyżej 2oo zł i w zadziwiającej promocji.
wracając do tematu widziałem w euro 32ga5 za 5999 i tak się zastanawiam co wybrać skłaniam się dalej przy p50 z względu na to że 40-50% będę oglądał kablówkę z czasem c+ czy mój wybór jest trafny czy ta mała rozdzielczość nie spowoduje że za 3 lata tv będzie do wymiany pomuście w wyboże do 6k.


pozdrawiam.

zanim coś wybierzesz, kup sobie słownik ortograficzny, tylko nie postaw go na półce ale czasem poczytaj :x
 

barpoz

New member
witam

wielkie dzięki kiki przekonałeś mnie

bankru sorry ale mi nie pomoże słownik jestem dyslektykiem jeśli to cię razi to zawiele ci nie pomoge

pozdrawiam
 

TOmeKK

New member
Panowie, jeżeli się nie mylę GA5 nie ma ani wejścia cyfrowego HDMI ani DVI, tylko analogowe component.

Myslę, że to poważne ograniczenie. Produkt jest wycofany. Chyba, że ktoś zakłada, że nie potrzebuje tego w przyszłości.

GA6 już za chwilę.

Pozdr.
 
Do góry