LCD+kino domowe

tommy

New member
jestem tutaj nowy i mało się w tym wszystkim orientuje. Chcę kupić lcd( lub plazmę) i kino domowe lącznie do ok. 10000 tyś. do odbioru głownie cyfry+ i dvd. Odległość do oglądania ok. 4m
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli chcesz aby ktoś Tobie pomógł to chociaż napisz czego oczekujesz, jaką wielkość masz na oku i czy w ogóle oglądałeś jakie modele. Co do kina: napisz czy chcesz aby służyło do muzyki czy dvd bo to jest znacząca różnica, czy masz miejsce nakolumny podłogowe czy chcesz może kino zintegrowane, czy masz coś już na oku ...
 

tommy

New member
sorry. Myślałem o LCD 37 ( Sharp- po informacjach z tego portalu byłby chyba najlepszy, inne są za drogie) ale brałem też pod uwagę Loewe 32 Concept basic i Grundiga 32 Vision ( stosunkowo tani). Powinien mieć możliwość odbioru HDTV w przyszłości ( ale obecnie bez tunera). Kino domowe będzie wykorzystywane raczej do filmów ale muzyka od czasu do czasu tez będzie odtwarzana. Głosniki podłogowe ( na stojakach). dziękuję
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37 LCD Sharp - 7499 . Zostaje wiec 2500 zł . W tej kwocie najlepiej prezentuje się Yamaha /357/557/+ Eltaxy z subwooferem .
Jak mozesz to odsluchaj.
Pamiętając o tym ,że bedziesz chcial póżniej korzystać z HDTV iHdmi - to najlepszy zestaw w tej cenie. Chyba ,że dolozysz 1000 zł
Możesz chwycić LCD JVC 37 s 60

Jakość z sygnalu ktory podajesz - r e w e l a c j a

przy 32" Loewe Concept / wiem ,że jest jakaś dobra cena/ -to mozesz zaszaleć nawet z kinem Harmana

32" sprawdż 32 s 60 JVC - 6799 zł
V 32 Sony

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam - wejdź na gg
Możemy Ci zrobić pokaz w domu
Chyba w czwartek mamy pokazy w Krakowie
pozdrawiam
 

tommy

New member
witam
dzięki temu portalowi i waszym radom wkrótce stane sie posiadaczem Sharpa 37 p50E, jak wspominałem sygnał będzie z cyfry+, którą będę zakładał w tym tygodniu. czy ktoś wie czy można sobie wybrać tuner cyfry+ ( prawdopodobnie są różne) i czy któryś z nich bedzie lepiej współpracował z tym telewizorem
dziękuję
 
Do góry