Byłem w MM i ???

adambujak

New member
Thomson 42PB020S5 - jest HD czy nie ?

Widziałem TV LCD LE26M51B SAMSUNG
Było na nim puszczone demko w HDTV i szczena mi opadła także znalazłem ja na podłodze !!! :)))
Jakość wprost rewelacyjna !!!
Cyłem już zdecydowany na zakup SHARP-a 26p50E ale teraz nie wiem bo pogadałem sobie ze sprzedawcą z MM i wydaje mi się że znał się troszkę na rzeczy. Powiedziałem mu o tym Sharpie i on powiedział że ten SHARP może nie wyświetlić sygnału HDTV bo ma za małą rozdzielczość !. Powiedział że kiedyś podłączali sygnał HDTV do jakiegoś tak LCD który miał też taką małą rozdizelczość i obraz się nie wyświetlił. Powiedział że mieli kiedyś taki LCD SHARP ale ten SAMSUNG jest lepszy. Ja osobiście widziałęm parę dni temu tego SHARPA i był pod niego podpięty DVD przez EURO i obraz był wsumie dobry no i design mi się podobał. Ja już nie wiem co mam zrobić !!!. KIKI OPUBLIKUJCIE TE TESTY BO MAM JUŻ CAŁKOWITY MĘTLIK W GŁOWIE !!!!!! Kiki jak możesz to tak po krótce wypowiedź się na temat tego modelu SAMSUNGA acha i czym on się rózni od R51 ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DIVX na LCD

witam
nie gniewaj sie ale widzę - ,że sprzedawca opowiada smętne kawały
Jeśli zrobisz syndrom jedynaka zawsze osiądniesz zamierzony efekt. Samsung gra dobrze , zapewne.
Ale ,że Sharp nie wyświetli HDTV - to już przesadził . Widać ,że nie miał go w reku , że nie wie jak działa - i opowiada głupoty.
Żaden inny LCD nie miał takiej rozdzielczości - bo LCD Sharp
seri M nie miałem na testach więc zakładam ,że gra extra
ale ocenę mozna dać wtedy gdy stana obok siebie.
Sharp w konfrontacji z Samsungiem R 51 wychodził ciut lepiej
pozdrawiam
 
Do góry