LOEWE Concept 32 vs. JVC c50/s60

baja

New member
witam
Stoje przed zakupem tv LCD 32". Ostatnie promocje firmy LOEWE kusza. Prosze o pomoc w wyborze, tak jak w temacie. Jakos cos przemawia do mnie za Loewe Concept Basic za 5999pln. O C50 to mozna przeczytac chyba w 90% postow na tym forum. Od tv siedze okolo 3-3,5m . Zastosowanie to kablowka, DVD, konsola Xbox (w przyszlosci Xbox 360). Z tego co wiem to Loewe nie ma na 100% HDMI ale nie wiem czy ma DVI (component jest). Bralem pod uwage jeszcze Samsunga r/m51 ale jakos mi przeszlo. Prosze o pomoc.
pozdrawiam
baja
 

baja

New member
aha, wie ktos jeszcze jaki jest czas reakcji matrycy w tym Loewe Concept Basic L32? nie moge tego nigdzie odszukac.
 

baja

New member
przepraszam ale co chwile przychodza mi nowe pytania do glowy. Da sie jakos zyc na samym komponencie? Jakie urzadzenia chodza TYLKO na HDMI? Moze w przyszlosci dokupie tylko jakas przejsciowke HDMI->COMPONENT, bedzie wtedy strata jakosci?
A co korzysta tylko z DVI? przepraszam za moze glupie pytania ale niestety nie ma kto mi pomoc w odpowiedzi.
pozdrawiam
baja
 

baja

New member
kiki napisał:
witam
Są też concepty 32 z HDMI - różnica nie jest szokująca
daj znać jutro -podam Ci wszystkie ceny.

http://www.dsv.com.pl/loewe/index.html
masz w zanadrzu możliwość pokazów w domu.
C-50 = Loewe Concept.
Pozdrawiam

wiem ze jest z HDMI....ale jest tez DUZO drozszy przy obecnej promocji. jezeli z tymi pokazmi w domu to bylo zapytanie to niestety, mieszkam za daleko od olsztyna (50km od poznania na zachod) . to jak to jest z tymi wejsciami? dam rade zyc? wiem ze bede przelaczal na przemian dvd/xbox/inne chociaz. w przeyszlosci pewnie tez kupie tuner naziemnej oraz satelitarnej TV HD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Loewe Concept wystepuje w dwóch wersjach. Nasz był bez HDMI i uciakal w kolor . Nie dawal soczystego obrazu. Sprawdzimy model nowy LOewe - 37 Spheros.
Z pokazami nie ma problemu - wejdź na gg 2868228 dostaniesz szczegóły.
pozdrwiam
 

RoMi

New member
Witam, no więc dzisiaj dostrzegłem kolejną promocję na Loewe Concept L32 DVB-T/C :shock:
http://www.cinematic.pl/index.php?grupa=76&module=katalog&kategoria=74
prośba do właścicieli tego lub bliżniaczego modelu o komentarz na temat zalet i wad. Nie ukrywam że byłem i jestem zwolennikiem tej marki ale mój crt loewe concept przeszedł już na emeryturę i czas wejść w nową technologię. Wiem, wiem - matryca Sharpa, ale czy ktoś wie np. jaka jest szybkość reakcji zastosowanej matrycy w tym modelu?, kąty widzenia? no i wogóle........pozdr
 
Do góry