Sharp LC-32P50E czy Samsung LW32A33W?

rafek

New member
Witam

Który z powyższych TV moglibyście polecić? Służyć ma do oglądania filmów z DVD, PC i TV kablowej.

Zawsze podobał mi się ten model Samsunga, jest bogato wyposażony, tyle, że już trochę stary (a nadal w dość wysokiej cenie - dlaczego?). Teraz znalazłem go za 4999.

Z drugiej strony zapoznałem się z opiniami i charakterystyką Sharpa (gdzie można g najtaniej kupić?). Bardzo ciekawy, ale wzornictwo i wyposażenie bardziej mnie przekonują w Samsungu...
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli chcesz używać do oglądania filmów to musisz sobie porównać, jeśli natomiast oczekujesz funkcji "monitora" z naciskiem np na strony internetowe to samsung będzie lepszym rozwiązaniem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
32 a 33 Samsung - przy TV Sharpa P50 za źródeł PAL - wypada gorzej . Przy HDTV - lepiej wypada Sharp , Jakośc, sterowanie, menu - lepszy Sharp . Jako monitor komp- lepszy Samsung
Ja bym wybrał 32 P 50 Sharpa - możesz sprawdzic 32 R 51, 32 M 51 Samsung albo JVC 32 A 60 , Panasonic 32 LX 50
gdzie mieszkasz ?
W domu łatwiej - w spokoju dokonuje się podjęcia właściwej decyzji.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wszystko zależy od kasy
Zaraz wejdzie 32 P 70, jest też najlepszy model na rynku GD1 i wszedł już GD 7. Wchodzą GD6 , są też końcówki GD5 - wyprzedaż.
pozdrawiam
 
Do góry